Teema: Reisijuhid, reisikirjad
Pealkiri:
Silmaringi reisijuht. TuneesiaAutor(id): Elżbieta ja Andrzej Lisowscy
Kirjastus: Koolibri
Linn:
Aasta: 2008
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Maria Drevs
ISBN: 9789985018613
Lehekülgi: 352
Sari: Silmaringi reisijuht
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 130x220
Suurus: tavaformaadis, pehmes köites
Sisu:
See reisijuht aitab teil oma Tuneesia-reisi maksimaalselt nautida. Esimene osa, „Teretutvus Tuneesiaga”, tutvustab riigi asukohta, ajalugu ning kultuuri. Järgmised peatükid on pühendatud riigi pealinnale ning erinevatele piirkondadele; neis kirjeldatakse suuremaid linnu ja vaatamisväärsusi. „Reisija teatmikust” leiate infot majutuskohtade, restoranide, poodide ja turgude, meelelahutuse ning ajaveetmisvõimaluste kohta.
„Ellujäämisõpetusest” leiate aga praktilisi nõuandeid kõigi oluliste teemade kohta nagu kohalik raha ja keel; saate teada, milliseid transpordivahendeid kasutada ja kuidas vajadusel arstiabi saada.
Originaali pealkiri Eyewitness travel guides. Tunisia. Eesti keeles
Märksõnad:
Koolibri
Silmaringi reisijuht
ajalugu
ajaloo- ja kultuurimälestised
ehitusmälestised
mošeed
loodus
vaatamisväärsused
hotellid
toitlustusettevõtted
turism
Tuneesia
reisijuhid
teatmikud
turismikaardid
linnaplaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Silmaringi reisijuht. Tuneesia, Elżbieta ja Andrzej Lisowscy, Koolibri 2008Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Reisijuhid, reisikirjad alla viimati lisatud:
James Cook, Reis Lõunapoolusele ja ümber maailma,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1960, hind: 8,00 eurot
Koostanud Jaan Eilart, Looduse õpperajad,
Valgus, 1986, hind: 6,00 eurot
Katri Raik; toimetaja Peeter Helme; keeletoimetaja Merit Pärnpuu, Viimane lahke maja. Narva kultuurilooline reisijuht,
AS Pakett, 2020, hind: 25,00 eurot
Vladimir Beekman, Island 1958. Reisimärkmeid,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1959, hind: 4,50 eurot
John Caldwell, Hulljulge reis,
Eesti Raamat, 1966, hind: 8,00 eurot
Anneli Vilu, Minu Shanghai. Maatüdruk megametropolis,
Petrone Print OÜ, 2014, hind: 17,00 eurot
Eia Uus, Minu Prantsusmaa. Elu nagu sirelivein,
Petrone Print, 2013, hind: 13,00 eurot
Jaan Kaplinski, Piirpääsukese Euroopa. Baikalist Assoorideni,
Hea Lugu, 2020, hind: 15,00 eurot
Anna-Maria Penu; Toimetaja: Monika Pais, Minu Hispaania. Läbi maailma iseendani,
Petrone Print, 2008, hind: 11,00 eurot
Inge Mehide, Keskeakruiis. Elu parim aasta. Filipiinid, Malaisia, Indoneesia, Nepal, India, Tai, Birma, Laos, Sri Lanka, Vietnam,
Seepia OÜ, 2019, hind: 14,00 eurot
Reisijuhid, reisikirjad all on 2192 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!