Teema: Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus
Pealkiri:
Düüni lapsed. Düüni kroonikate kolmas raamatAutor(id): Frank Herbert
Kujundaja: Toomas Niklus
Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2004
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Juhan Habicht
ISBN: 9985308638
Lehekülgi: 422
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 155 × 205 mm
Suurus: tava formaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Enne liivaga kaetud Arrakise maailm on muutunud roheliseks ja viljakaks. Vana Paul Atreides, kelle juhtimisel said kõrbeelanikud galaktika isandateks, on surnud. Düüni lastele aga peituvad planeedi õitsengus ka selle hävingu alged. Muutunud kliima lõhub planeedi ökoloogilist tasakaalu ja see mõjub halvasti majandusele. Paul Atreidese kaksikutest lapsed Leto ja Ghanima näevad võimalikke lahendusi, kuid fanaatikud tõstavad mässu Atreidese võimsa impeeriumi vastu ning seavad ohtu kogu planeedi.
Originaali pealkiri: The children of Dune
F-sari, ulmekirjandus, fantaasiakirjandus, ameerika ilukirjandus
Sari: F
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Düüni lapsed. Düüni kroonikate kolmas raamat, Frank Herbert, Varrak 2004Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus alla viimati lisatud:
John Wyndham, Trifiidide päev,
Eesti Raamat, 1990, hind: 3,00 eurot
György Botond-Bolics, Redivivus palub tuld,
Eesti Raamat, 1975, hind: 3,00 eurot
Arkadi Strugatski, Boriss Strugatski, Miljard aastat enne maailmalõppu. Väljasõit rohelisse. Jutustused,
Eesti Raamat, 1987, hind: 5,50 eurot
Boriss Strugatski, Arkadi Strugatski, Tagasitulek. Raske on olla jumal (fantastilised jutustused),
Eesti Raamat, 1968, hind: 6,00 eurot
Stephen Baxter, Ajalaevad,
Varrak, 1997, hind: 6,00 eurot
Frank Herbert, Düün,
Varrak, 2002, hind: 50,00 eurot
Indrek Hargla, Kolmevaimukivi. Ulmekogumik,
Raudhammas, 2018, hind: 18,00 eurot
Indrek Hargla, Doanizarre udulaam,
Paradiis, 2017, hind: 10,00 eurot
John Ronald Reuel Tolkien, Kääbik ehk sinna ja tagasi,
Eesti Raamat, 1977, hind: 25,00 eurot
Michael Moorcock, Saatusemerel purjetaja,
Fantaasia, 2002, hind: 8,00 eurot
Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus all on 1766 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!