Räim & heeringas, Fredrik Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Räim & heeringas, Fredrik Eriksson, Sinisukk 2013 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Ühe linna ajalugu""Aianduse ja mesinduse kutseharidus..""Sobimatute seikade võlu. XX sajan..""Käsitöö 2020 detsember - 2021 j..""Elementaarstatistika käsiraamat""Oma Maja 4""Soovitusi energia säästmiseks""Pikker 1984/19""Ajapildi sees. Lapsepõlv Juhaniga""Lühiajalugu vähenõudlikele""Kuldne Kaseleht 2010. Luulevõistl..""Proua Dalloway""Top Gear Eesti 2014/juuni""Kui kodus on koer. Dresseerige oma..""Näitus Ruhnu kunstis / Ruhnu Isla..""Maa ja rahvas. Näitus Mart Lepa k..""Talvesõda""Donald kacsa kalandjai. A nagy fog..""Laulge kaasa! 41""Tervendaja 2006/11""Õnnelik prints. Granaatõuntest m..""Osavatele kätele""Karikatuurinäituse ''Mis siin nae..""10... 20... 30 minuti kokaraamat""Kõrva-, nina- ja kurguhaiguste uu..""Piibelehe-neitsi. +Värvi ise""Ahjuroad""Ela hästi! Jooga, hingamise ja me..""Enn Volmere maalide näitus aastai..""Aeg, mehed, lennukid. Eesti lennun..""Tõde ja õigus I""Õnn. Kuidas seda leida ja hoida""Lootus""Eesti imetajad. Sari Roheline Eest..""Elamine valguses. Isikliku ja plan..""Memento. Eesti kunstnikud Suurest ..""Karupoeg Puhh 2006/12. Ajakiri kõ..""Meie repertuaar 1975/5""Tarvilik käsiraamat kõigile""Saared. Jutukogu""Pärnu sajandeis. Ehituskunstiline..""Pikker 1985/18""Minu esimene Grühvel. Numbrid""Vene realistlik maalikool. Peredvi..""Ahtriprojekt. Head ja halvad kalor..""Sinine tulp""Tants lohedega. Esimene raamat. JÃ..""Väike suverapsoodia""Kinnisvara korrashoiu strateegia j..""Silmuskudumine""Seana sündinud : 1911, 1923, 1935..""Meie esivanemate töid ja tegemisi..""Koer taskus""Leopardi rada""Hookuspookus""Rahvuseepos Kalevipoeg ehk Armastu..""Tervenemine vaimu läbi. Mesmer. M..""Suur kodudoktori käsiraamat. II t..""Põhjamaine kasvuhoone""Põhikooli lõpetajale matemaatika..""Looduslikud kodused ravimid""Ingel ja idioot""Poeemid""Laulge kaasa! 2008""Tsirkus""Sinise planeedi lugu""TEA taskusõnastik. Inglise-eesti/..""Helmandi silmus""Värav hingede maailma. Hetk, mis ..""Luuletusi""Hinge pealt ära. Luuletusi kuni 2..""Poogen, kopp ja siiber""Eesti-vene kultuuriruum"
73 tk kogusumma: 613,90 EUR

Teema: Kokaraamatud
Pealkiri: Räim & heeringas
Autor(id): Fredrik Eriksson

Kirjastus: Sinisukk
Linn:
Aasta: 2013
Originaalkeel:
ISBN: 9789949340736
Lehekülgi: 128

Seisukord: normaalses korras kasutatud raamat
Suurus: tavaformaadis ning kõvas köites raamat

Sisu:
Rootsi mainekates restoranides töötanud ja arvukates televisioonisaadetes esinenud mitmete kokaraamatute autori Fredrik Erikssoni kirjutatud raamat kalatoitudest sisaldab sadu klassikalisi ja uudseid retsepte heeringast ja räimest. Pikka aega eestlaste põhitoiduks olnud kaladest tehtud road sobivad nii suupisteteks kui ka lõuna- ja õhtusöögiks. Jagatakse näpunäiteid odavate ja tervislike kalade puhastamiseks, fileerimiseks ja marinaadide valmistamiseks. Raamatu lõpuosas on tutvustatud sobivaid lisandeid kalatoitude juurde ja lisatud nende valmistamisõpetus.

Märksõnad:
kokandus

Hind: 19,00 EUR
Teema Kokaraamatud alla viimati lisatud:

Pjotr Grišin ja Nikolai Kovaljov, Toiduvalmistamise tehnoloogia,
Valgus, 1968, hind: 2,00 eurot

Laine Remmelgas, Küpsetame ise II,
Eesti Ühing, 1992, hind: 3,00 eurot

Koostanud Karl-Kristjan Nigesen ja Kersti Rea, Eesti pühade maitsed (sobivad argipäeva ka),
Isamaa ja Res Publica Liit, 2015, hind: 5,00 eurot

Õie Jaagomäe, Salme Masso, Seened toidulaual,
Eesti NSV Kultuuriministeerium, 1966, hind: 4,00 eurot

Ülle Hõbemägi, Eva-Liisa Kaaristo, GK - teadliku toitumise alustala,
Varrak, 2018, hind: 24,00 eurot

koostanud Marje Sepp, Koogid,
Perioodika, 1993, hind: 3,00 eurot

Tiina Lebane, Marika Puhm, Söö end saledaks! 30 kerget rooga salenejale,
Ajakirjade Kirjastus, 2014, hind: 12,00 eurot

autor-koostaja Mare Kallas; toimetanud: Maris Sepp, Laimjala muistsed maitsed / Traditional tastes of Laimjala,
Nooda OÜ, 2020, hind: 24,00 eurot

toimetanud: Ingrid Eylandt-Kuure, Kokaraamat tüdrukutele,
Sinisukk, 2012, hind: 14,00 eurot

S. Vitsur, Atlandi kalu toiduks,
Valgus, 1969, hind: 2,20 eurot



Kokaraamatud all on 2374 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Räim & heeringas, Fredrik Eriksson, Sinisukk 2013 | vanaraamat.ee
Räim & heeringas, Fredrik Eriksson, Sinisukk 2013 | vanaraamat.ee
Räim & heeringas, Fredrik Eriksson, Sinisukk 2013 | vanaraamat.ee
Räim & heeringas, Fredrik Eriksson, Sinisukk 2013 | vanaraamat.ee
Räim & heeringas, Fredrik Eriksson, Sinisukk 2013 | vanaraamat.ee
Räim & heeringas, Fredrik Eriksson, Sinisukk 2013 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud