Teema: Eesti luule
Pealkiri:
Minu esimesed luuletused. Mõtteid ja sõnu aastatest 2009-2023Autor(id): Heidy Tamme
Kirjastus: Toimetus OÜ
Linn: Tallinn
Aasta: 2023
Originaalkeel:
ISBN: 9789916420737
Lehekülgi: 48
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 210x130
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
„Aeg annab kõik ja kõik ta võtab ka“ – need tänaseks kõigile teadatuntud read kõlasid imelise häälega Heidy Tamme suust esimest korda 1971. aastal. Aeg on meile andnud Heidy Tamme (s 1943) ja tema omakorda on andnud meile käesolevasse raamatukesse kogutud riimis ja vabavärsis mõtted aastatest 2009–2023 . Võtkem aega ja tutvugem Heidy Tamme varjatuma poolega – tema kui loodu ja looduse vaatleja ning tunnetajaga, tema lapsemeelsuse ja elutarkusega. 80aastaselt oma debüütteos – tehke järgi või ostke ära! Tarmo Tuule, kirjastaja
Märksõnad:
Toimetus OÜ
eesti
ilukirjandus
luuletused
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Minu esimesed luuletused. Mõtteid ja sõnu aastatest 2009-2023, Heidy Tamme, Toimetus OÜ 2023Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Luule alla viimati lisatud:
Kauksi Ülle, Kesk umma mäke,
Eesti Raamat, 1987, hind: 1,50 eurot
Koostanud: Ester Kõrvits, Salmiraamat. Õnnitlused, soovid, meenutused,
Huma, 1998, hind: 5,00 eurot
Mariann Rammo, Kuu kumavas valguses,
Ignis Fatuus TÜ, 2016, hind: 4,50 eurot
Astrid(e) Ivask, Ivar Ivask, Rändav järv,
Eesti Keele Sihtasutus, 2002, hind: 9,00 eurot
Olga Käosaar, Roheline maailm,
1958, hind: 6,00 eurot
Veiko Märka, Keel tarretises,
2001, hind: 5,00 eurot
Ester Kõrvits (koostaja), Jõulusalmid,
Huma, 1998, hind: 5,00 eurot
Märt Väljataga, Teine keel,
Eesti Raamat, 1989, hind: 2,50 eurot
Koostanud Indrek Särg, AlmaNAK 2,
1989, hind: 4,00 eurot
Ramona, Armastuseks loodud,
2011, hind: 4,00 eurot
Luule all on 3755 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!