Teema: Kultuur
Pealkiri: 
Sotsiaal- ja kultuuriantropoloogia. Õpik kõrgkoolideleAutor(id): Koostanud Aet Annist ja Maarja Kaaristo
Kujundaja: Sirje Ratso
Kirjastus: TLÜ kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 2017
Originaalkeel: 
ISBN: 9789985588
Lehekülgi: 416 
Sari: Gigantum Humeris 
Seisukord: normaalses seisukorras raamat
Mõõdud: 155 × 230 mm
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, pehmes köites
Sisu:
Sotsiaal- ja kultuuriantropoloogia õpik, esimene omalaadne eesti autoritelt, annab erialast sissejuhatava ülevaate, koondades antropoloogia tähtsamaid teemasid ja autoreid klassikutest tänapäeva juhtivate teadlasteni ning tuues näiteid ka Eestist.
Õpik pakub sissevaadet eriala olulisematesse teooriatesse ja meetoditesse ning käsitleb keskseid antropoloogilisi uurimisteemasid: sugulust, religiooni, poliitikat ja majandust. Lisaks laiendab õpik teadmisi kolonialismi, globaliseerumise, soo, keskkonna, keha ning ebavõrdsuse uurimisest ning antropoloogia rakendamisvõimalustest. Esmajoones ühiskonnateaduste (sotsiaal- ja kultuuriantropoloogia, etnoloogia, folkloristika, kultuuriuuringud, sotsioloogia jpt) üliõpilastele suunatud õpik sobib antropoloogiaga tutvumiseks ka kõigile teistele, kes otsivad vastuseid, mille leidmine eeldab inimtegevuse vaatlemist ja analüüsi.
Märksõnad 
antropoloogia
sotsiaalantropoloogia
kultuuriantropoloogia
kõrgkooliõpikud
Gigantum Humeris
Hind: - 

 Hetkel on otsas*
*Jäta enda 
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Sotsiaal- ja kultuuriantropoloogia. Õpik kõrgkoolidele, Koostanud Aet Annist ja Maarja Kaaristo, TLÜ kirjastus 2017Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema 
Kultuur alla viimati lisatud: 
Thomas Salumets, Mõju mõnu,
Tartu Ülikooli Kirjastus, 2014, hind: 8,00 eurot
Koostaja: Toivo Ärtis, Tootsi taskud. Kambja Ignatsi Jaagu Kooli sõnailu ja pildivara kogumik. Kuueteistkümnes aruanne,
Kambja Ignatsi Jaagu Kool, 2011, hind: 4,00 eurot
Hans Maier, Kristlik ajaarvamine,
Johannes Esto Ühing, 2006, hind: 5,00 eurot
Koostanud Heino Aassalu, Viis tantsu II,
Eesti NSV Rahvaloomingu Maja, 1962, hind: 5,00 eurot
Pärnu Koduloomuuseum,
Eesti NSV Kultuuriministeerium, 1976, hind: 2,50 eurot
Valimik Liidu rahvaste tantse,
Ilukirjandus ja Kunst, 1948, hind: 10,00 eurot
Karl Pilvistu, Kultuur kaunistab elu. Mooste kultuurimaja 40 aastat,
Mooste kultuurimaja, 2007, hind: 5,00 eurot
Igor Gräzin, Poliitika kui depressioon ja enesetapp,
Tänapäev, 1999, hind: 8,00 eurot
Lauri Vahtre, Suur pettumus, ehk Inimene, ühiskond ja inimõigused,
Varrak, 2002, hind: 7,00 eurot
Õpilaste kodu-uurimistöid 10,
Eesti NSV Haridusministeerium, 1987, hind: 4,00 eurot
Kultuur all on 4863 raamatut. Klõpsa 
siia, et näha täielikku loendit!