Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
PuhastusAutor(id): Sofi Oksanen
Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2009
Originaalkeel: soome keel
Tõlkija: Jan Kaus
ISBN: 9789985318584
Lehekülgi: 318
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 151 × 211 mm
Suurus: tavaformaadis ja kõvas köites raamat
Sisu:
“Puhastus” on Eesti juurtega Soome kirjaniku Sofi Oksaneni kolmas romaan. Maineka Finlandia kirjanduspreemia pälvinud raamat kinnitab pilgu Eesti lähiajaloole, ühe rahvakillu ja üksikisikute valikutele või valikute puudumisele repressiivses ühiskonnas. Samuti on see lugu vaimsest ja füüsilisest vägivallast, ühtaegu nii nõrkadest kui vapratest naistest meeste agressiivses maailmas. See on lugu olevikku kummitavast minevikust, lugu kadedusest, kättemaksust ja lunastusest. Psühholoogiliselt kihiline, sotsiaalselt tundlik, süžeeliselt hoogne, põhjamaiselt poeetiline. Kõrvalpilk meie rahvuslikule traagikale ajaloo alasi ja haamri vahel.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Puhastus, Sofi Oksanen, Varrak 2009Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:
Michel Houellebecq, Platvorm,
Varrak, 2016, hind: 19,00 eurot
Gerald Durrell, Minu pere ja muud loomad,
Eesti Päevaleht, 2007, hind: 22,00 eurot
Tommi Kinnunen, Ei öelnud, et kahetseb. Rännakuromaan,
Varrak, 2022, hind: 20,00 eurot
Patrick Süskind, Parfüüm. Ühe mõrvari lugu. Ühe mõrva lugu,
Eesti Raamat, 2006, hind: 16,00 eurot
Else Hueck-Dehio, Kallis Renata. Ühe nooruse lugu,
Eesti Raamat, 2001, hind: 25,00 eurot
Stephanie Danler, Magusmõrkjas,
Postimees Kirjastus, 2019, hind: 11,00 eurot
Kristina Sabaliauskaitė, Peetri keisrinna I,
Varrak, 2021, hind: 20,00 eurot
Vladimir Nabokov, Lolita,
Hea Lugu, 2017, hind: 18,00 eurot
Yannick Murphy, Alla kirjutanud: Mata Hari,
Ersen, 2012, hind: 13,00 eurot
Jack London, Ürgne kutse. Valgekihv,
Eesti Raamat, 1975, hind: 5,00 eurot
Ilukirjandus: väliskirjandus all on 7269 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!