Teema: Teater
Pealkiri:
Teatrielu 2024Autor(id):
Kujundaja: Kersti Tormis
Kirjastus: Eesti Teatriliit, Eesti Teatri Agentuur
Linn: Tallinn
Aasta: 2025
Originaalkeel:
ISBN: 9771406962001
Lehekülgi: 0
Sari: Teatrielu
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 171 × 217 mm
Suurus: kõvas köites
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Kogumik “Teatrielu” püüab haarata haaramatut ehk püüda sõnadesse ja pilti terve Eesti teatriaasta. Kogumikus kirjutavad olulistest ilmingutest ja eritlevad teatriliike Madis Kolk, Johanna Rannik, Pille-Riin Purje, Eleriin Miilman, Aare Tool, Aare Rander, Raho Aadla. Aasta tähtlavastusi analüüsivad Luule Epner, Ott Karulin, Madli Pesti, Linda Ohe. Oma Narva-Jõesuu festivalikogemust jagab kunstnik Urmas Lüüs ning Eesti Draamateatris läbi viidud publiku-uuringust annavad ülevaate Anneli Saro ja Hedi-Liis Toome. Tuumakas “Mälu” rubriigis on seekord kolm teemat: lavatehnika arengust kirjutab Janek Viilma, tantsukriitikast Heili Einasto ning lavastaja Kaarin Raidi meenutab Erni Kask. “Teatrielu 2024” toimetajad on Madli Pesti ja Tambet Kaugema, statistika ja kroonika osa on koostanud Tiia Sippol ja Karmen Juhkam. Raamatu keeletoimetaja on Mari Tuuling, kujundaja Kersti Tormis. “Teatrielu” sarja annab välja Eesti Teatriliit koostöös Eesti Teatri Agentuuriga. Raamatu väljaandmist toetas Eesti Kultuurkapitali näitekunsti sihtkapital.
Märksõnad:
Eesti Teatriliit, Eesti Teatri Agentuur
Kersti Tormis
Teatrielu
teater
teatrikriitika
teatrid
lavastused
Eesti (riik)
artiklikogumikud
teatriarvustused
aastaraamatud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Teatrielu 2024, , Eesti Teatriliit, Eesti Teatri Agentuur 2025Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Filmikunst, teater, näidendid alla viimati lisatud:
Rudolf Põldmäe, Koidula teater [Koidula teatritegevus Tartu Vanemuise seltsis 1870-1871. a.],
Eesti NSV Teatriühing, 1963, hind: 5,00 eurot
Edmond Rostand, Cyrano de Bergerac. Heroiline värsskomöödia viies vaatuses,
Eesti Keele Sihtasutus, 2007, hind: 12,00 eurot
Enn Vaigur, «Kraavihallid» ja teised lavalood,
Eesti Raamat, 1975, hind: 6,00 eurot
Anton Hansen Tammsaare, Juudit. Kuningal on külm,
Eesti Raamat, 1968, hind: 4,80 eurot
August Kitzberg, Libahunt. Draama viies vaatuses,
Eesti Raamat, 1969, hind: 2,80 eurot
Voldemar Panso, Portreed minus ja minu ümber,
Tammerraamat, 2007, hind: 16,00 eurot
Eduard Vilde, Tabamata ime. Draama neljas vaatuses,
Mixi, 2007, hind: 15,00 eurot
Kalver Tamm, Karta pole vaja,
Lummur OÜ, 2023, hind: 15,00 eurot
Mart Kivastik, Näidendid,
Eesti Keele Sihtasutus, 2000, hind: 9,00 eurot
Juhan Viiding, Tõnis Rätsep, Olevused. Näidend kahes vaatuses,
Eesti Keele Sihtasutus, 2014, hind: 7,00 eurot
Filmikunst, teater, näidendid all on 1198 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!