Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri:
HannibalAutor(id): Thomas Harris
Kirjastus: Ersen
Linn: Tallinn
Aasta: 2000
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Jana Linnart
ISBN: 9985761774
Lehekülgi: 408
Sari: Menukirjanike sari
Seisukord: kaaned kohati kulunud, sisu plekiline kuid loetav
Mõõdud: 148 × 215 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
#T292# RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 197
Romaani "Voonakeste vaikimine" järg.
Kutsuge Hannibal Lecter oma mälupaleesse ja laske tal vastutasuks kutsuda ennast tema omasse. Pange tähele sarnasusi enda ja tema mälupaleedes, teie unistuste kõrged võlvkambrid, varjulised koridorid, lukustatud laoruumid, kuhu te ei söanda astuda, poolununenud muusikakatke, summutatud karjed seina taga.
Ühes aastakümnes kõige oodatumas kirjanduslikus sündmuses viib Thomas Harris meid uuesti tapja mõttemaailma, loob verdtarretava portree salakavalalt arenevast kurjusest -- psühholoogilise kahevaheloleku tõukejõust.
Seitse aastat on möödunud ajast, kui dr. Hannibal Lecter põgenes vahi alt; seitse aastat sellest, kui FBI eriagent Clarice Starling küsitles teda hullumeelsete kurjategijate range režiimiga vaimuhaiglas. Doktor viibib endiselt vabaduses, rahuldab oma tavatuid huve, milles ei julge rääkidagi, naudib kaitsetu maailma lõhnu. Ent Sterling ei ole unustanud oma kohtumisi dr. Lecteriga ning mehe ebatavalise hääle metallikrigin ilmutab ennast ikka veel tema unenägudes.
Ka Mason Verger ei ole dr. Lecterit unustanud ja teda painab kättemaksuiha. Ta oli dr. Lecteri kuues ohver, kes jäi ellu, et valitseda oma lihunikuimpeeriumi. Oma hingamisaparaadi all jälgib Verger iga muutust ülemaailmses arvutivõrgus. Varsti mõistab ta , et doktori ligimeelitamiseks läheb vaja kõige iseäralikumat ja süütuna näivat sööta -- seda, mis dr. Lecterile kõige enam meeldib.
Võimas, hüpnotiseeriv, läbini originaalne «Hannibal» on kujutlusvõime jaoks tõeline pidu. Valmistuge reisiks põrgusse ja veel kaugemale, kuna meisterjutustaja muudab alatiseks maailma, mida te arvasite tundvat.
Mississippi osariigist pärit Thomas Harris alustas oma kirjutajakarjääri, valgustas USA ja Mehhiko kuritegusid ning töötades Associated Pressi reporteri ja toimetajana New Yorgis. Tema esimene romaan, «Black Sunday», ilmus 1975. aastal, 1981. aastal järgnes «Red Dragon» ja 1988. aastal «The Silence of the Lambs» («Voonakeste vaikimine»).
Märksõnad:
ameerika
ilukirjandus
põnevusromaanid
Sari: Menukirjanike sari
Hind:
15,00 EURTeema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Karel Vanĕk, Vahva sõduri Švejki juhtumised Vene sõjavangis,
Varrak, 1993, hind: 11,00 eurot
Arkadi Strugatski, Boriss Strugatski, Miljard aastat enne maailmalõppu. Väljasõit rohelisse. Jutustused,
Eesti Raamat, 1987, hind: 5,50 eurot
Koostanud I. Komarova ja A. Kondrašov, Kuulsate inimeste kuulsad mõtted II osa. Aforismid. Keskaeg, renessanss, valgustusajastu,
Ersen, 2000, hind: 15,00 eurot
Koostanud: I. Komarova ja A. Kondrašov, Kuulsate inimeste kuulsad mõtted I osa. Aforismid. Muinas- ja antiikaeg,
Ersen, 2000, hind: 15,00 eurot
Margaret Atwood, Penelopeia. Penelope ja Odysseuse müüt,
Eesti Päevaleht, 2006, hind: 15,00 eurot
Mihhail Bulgakov / Михаил Булгаков, Мастер и Маргарита. Дьяволиада. Роковые яица. Собачье сердце (Meister ja Margarita. Diaboliaad. Saatuslikud munad. Koera süda),
Eesti Raamat, 1989, hind: 10,00 eurot
Mihkel Mutt, Hiired tuules,
Eesti Raamat, 1982, hind: 3,00 eurot
Arthur Conan Doyle, Sherlock Holmesi memuaarid,
Varrak, 1993, hind: 5,00 eurot
Graham Greene, Salaagent,
Kuldsulg, 1994, hind: 4,50 eurot
Edgar Wallace, Must munk,
Kuldsulg, 1997, hind: 6,00 eurot
Ilukirjandus all on 22953 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!