Nägu, mis jäi üle, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Nägu, mis jäi üle, Armin Kõomägi, Pegasus 2006 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Tööõpetus IV-VI klassile. Puidu..""Iidne tarkus, moodne maailm. Uue a..""Piltkampsunid""Afganistan ja Kesk-Aasia. Nüüdis..""Kõik, mida ta eales ihaldas. Tril..""Monte-Cristo õun""Tõde ja õigus II""Sinu elutruud värvid. Praktiline ..""Kuidas anda elule mõte""Karl Ots""Nõuanded kogu perele. Vastavad pe..""Käsitöö. Õpik 6. klassile""Üleloomulik. Kohtumised inimkonna..""Käoraamat. Luulet 1956-1980""Vabariik I. Romaan""Jupiter Ann""Tisza kaldal""Šokolaadimaias pruut""Silmuskudumine IV-VI klassile""Helmesehete entsüklopeedia. Käsi..""Linnurada 2001. Läänemaa ja Saar..""Tulbid""Pärast. Arst uurib, mida räägiv..""Teine naine""Kleopatra""Sandra 2006/9. Вязание. М..""Kolmanda korruse tagumise ajutine""Imeline hetk""Asja huvides""Kalevipoeg""Punktimassaaž kõigile""Kivid ja leib III""C-kategooria autod. Autojuhi õpik""Своя разведка. Спо..""Sotsialistlik Põllumajandus 1957/..""Seitse tarkuse sammast II""Ornamente 2085. Appliziert und ges..""Täie hooga edasi 2. osa""Bhagavadgita. Uus tõlge ja kommen..""Tuline jäätis""Kristjan Raud ja rahvaluule""Estland, die Esten und die estnisc..""Lühilood ajakajana. Kolmeteistkü..""Sure, koer! Eesti poiste mängurel..""Palverännak (kakskümmend reisi, ..""Võileivad""Homoseksuaalsus""Aegade kutse""Äärelinna Buddha""Orhideeraamat algajale""Laulame neid laule jälle""Praktiline eesti-rootsi sõnastik...""Elektritool kolmele""August (romaan)""Looduskaitse põhimaterjale""Lumekuninganna ja teisi jutte last.."
56 tk kogusumma: 489,00 EUR

Teema: Ilukirjandus: eesti kirjandus
Pealkiri: Nägu, mis jäi üle
Autor(id): Armin Kõomägi
Kujundaja: Mart Anderson


Kirjastus: Pegasus
Linn: Tallinn
Aasta: 2006
Originaalkeel:
ISBN: 9789949425464
Lehekülgi: 168

Seisukord: kaaned kohati kulunud, sisu korras, raamatukogust kustutatud eksemplar templite ja kirjetega

Mõõdud: 140 × 210 mm
Suurus: tavaformaadis ja kõvas köites raamat

Sisu:
#T048# RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 120

Tuglase novelliauhinna laureaadi Armin Kõomäe teine jutukogu sisaldab kümmet juttu. Võrreldes esikkogu «Amatööriga» on autori stiil läinud veel naturalistlikumaks ja julgemaks, tegelaskujud on värvikad ja sündmuspaigad konkreetsed, tegevustik kohati õõvastav, kuid samas jätkuvalt kaasahaarav.
Teost ilmestavad Ivar Veermäe fotoillustratsioonid Mart Andersoni töötluses.


Märksõnad
eesti
ilukirjandus
jutud

Hind: 6,00 EUR
Teema Ilukirjandus: eesti kirjandus alla viimati lisatud:

Reed Morn, Andekas parasiit,
Eesti Raamat, 2008, hind: 15,00 eurot

August Mälk, Tee kaevule,
Eesti Raamat, 2001, hind: 13,00 eurot

Kaur Kender, Herkki-Erich Merila, Läbi rahulike silmade. Through Peaceful Eyes,
Eesti Keele Sihtasutus, 2001, hind: 15,00 eurot

Albert Uustulnd, Ohtlikud hoovused. Tuulte tallermaa V raamat,
G. Trükk, 1998, hind: 11,00 eurot

Valmar Adams, Õhtune valgus,
Eesti Raamat, 1982, hind: 6,00 eurot

Lennart Meri, Hõbevalgem. Reisikiri suurest paugust, tuulest ja muinasluulest,
Eesti Raamat, 1984, hind: 9,00 eurot

Alma Teder, Röövel ristisambal. Romaan,
1994, hind: 5,00 eurot

August Mälk, Õitsev meri,
Eesti Raamat, 1983, hind: 5,00 eurot

Anton Hansen Tammsaare, Tõde ja õigus I,
Eesti Raamat, 1974, hind: 6,00 eurot

Raimond Kaugver, Pariisi lõbusad naised,
Eesti Raamat, 1985, hind: 4,00 eurot



Ilukirjandus: eesti kirjandus all on 4511 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Nägu, mis jäi üle, Armin Kõomägi, Pegasus 2006 | vanaraamat.ee
Nägu, mis jäi üle, Armin Kõomägi, Pegasus 2006 | vanaraamat.ee
Nägu, mis jäi üle, Armin Kõomägi, Pegasus 2006 | vanaraamat.ee
Nägu, mis jäi üle, Armin Kõomägi, Pegasus 2006 | vanaraamat.ee
Nägu, mis jäi üle, Armin Kõomägi, Pegasus 2006 | vanaraamat.ee
Nägu, mis jäi üle, Armin Kõomägi, Pegasus 2006 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud