Angkor Kuulsus, häving, uuestisünd, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Angkor. Kuulsus, häving, uuestisünd, Michel Tauriac, Olion 2004 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Silmapaistev tegelane""Blondiin hädas""Viis aastat vanemaks""Kättemaks on minu päralt""Sa tead, et ma leian su üles""Kentaur""Rukkililleraadio""Eesti-saksa sõnastik. Estnisch-de..""Muinasjutt rumalast hiirekesest""Eesti-itaalia sõnastik / Estone-i..""Elegantse varju kohtuasi""Üleliidulise Vabatahtliku Karskus..""Isade maa. Eesti lugu""Eesti mütoloogiad. Arvamusring tÃ..""Kristiina, see keskmine""Kudumise entsüklopeedia""Iidne armualtar""Varbuse, Kanepi, Valgjärve (Põlv..""Ameerika presidendid 1945-2000""Kabekombinatsioone""Armastus Pariisis Louis XVI ajal""Iga päev on kui kingitus""Indiaanipealiku pantvang""Pais""Džunglilaps""Inkvisitsioon""Gambiit""Doktor Meerikese ja Ponts-Ontsu im..""Ainus ellujäänu""Winnetou surm. Kolmas raamat""XX sajandi kirjanikke""Stepihunt""Vasturevolutsioon. Liberaalne Euro..""Agrotehnika ABC 1969""Vaat mis juhtus""Roheliseks kasvamine""Valik esseid""Navigate 2.0. Müü nii, nagu inim..""Orjatar""Pat Hobby lood""Surmameloodia""Tunne iseennast""Kevade II. Pildikesi koolipõlvest""Randröövel (Näkimadalad järg)""Suur uneraamat""Tõeline d'Artagnan""Armujaht""Eesti näitlejanna Erna Villmer""Agrotehnika ABC. Agrotehnilisi nõ..""Klockrike teekond""Jää mu juurde""Lapsele jõuluks. Jutud ja laulud""Papillon. Autobiograafiline põnev..""Fantastilised elukad ja kust neid ..""Kaie Kõrb. Rambivalguses ja varju..""Kilpkonna tuleb otsida Sienast""Kesköine kuu (3. osa)""Robinson Crusoe elu ja kummalised ..""Väike jaanipäevaraamat""Kuupaiste heiastused. Kuldaja süd..""Taluvuse karikas""Rahvusvahelised mehed""Pohjanmaa""Lääne-eesti rannikualade loodus""Murdepunkt. Kuidas juhus ja rumalu..""Texas! Chase""Täheke 2019/4""Rongisõit. Värsslugu-laulumäng""Acai: An Extraordinary Antioxidant..""Maa aarded""Printsess ootusõhinas. Printsessi..""Kiinapuu mõistatused. Jutustusi p..""Pärast. Arst uurib, mida räägiv..""Nublu""JFK. Viimane tunnistaja""Teivashüpe""Elukarussell""Vaimu vägi""Postuumselt rehabiliteeritud""''Kas ema südant tunned sa?''""Õpilase ÕS""Hiidkoerte elud""Å ampanja ja kummelitee""Ränduri aabits""Küünlameistri kaaslane""Hiromandi kokteil""Punane Frankenstein. Kremli salaek..""Jevgeni Onegin. Muinasjutud. Draam..""Ajatu elu""42 atentaati Adolf Hitlerile""Nero. Keiser ja jumal, kunstnik ja..""Preeria""Lend""Tee ja tõde""Mielke kontsern. STASi ajalugu 194..""Autorid ajas""Põlvamaa loodust avastamas""Aegade sadestus I-III. Olusi, isel..""Kõrbelill. Kõrbenomaadi ebataval..""Sireen. Septimus Heap. Viies osa""Kummi-Tarzan ja teised""Kord jumal lõi rahva...""Stalini hirmuvalitsus. Terrorivahe..""Särav elu""Löö nad pahviks!...ja töökoht ..""Mõrv võib kinni panna su kasvu""Ketser. Lugu kõige ebatavalisemas..""Demokraatiat õpime lapsest peale...""Saladus""Võimumängud: Poliitika""Supersalapolitseinikud 1. Uka, uka..""Eesti rahvakooli ja pedagoogika aj..""Tulen ikka su juurde""Veresüü""Abielu miljardärbossiga""Topy"
116 tk kogusumma: 831,40 EUR

Teema: Sari: Maailm ja mõnda
Pealkiri: Angkor. Kuulsus, häving, uuestisünd
Autor(id): Michel Tauriac
Kujundaja: Tiina Sildre


Kirjastus: Olion
Linn: Tallinn
Aasta: 2004
Originaalkeel: prantsuse keel
Tõlkija: Jaanus Õunpuu
ISBN: 9985664027
Lehekülgi: 207
Sari: Maailm ja mõnda

Seisukord: normaalses korras kasutatud raamat, endine raamatukogu eksemlar

Mõõdud: 139 × 209 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega

Sisu:
# RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. KVP

Tuhanded prantslased külastavad igal aastal Angkori. Kuni praeguse ajani aga olid selle hämmastava tsivilisatsiooni kohta olemas vaid lühikesed teejuhid, tükeldatud uurimistööd või ilusad pildiraamatud.
Seega kujutab käesolev raamat endast vajalikku teabeallikat, samuti maailma suurima ja salapäraseima arheoloogilise piirkonna kõige täiuslikumat ja tõepärasemat ajalugu nii neile, kes on juba külastanud khmeride muistset pealinna, kui ka neile, kes kavatsevad seda teha.
Tauric teeb oma säravas ja piltlikus stiilis ära tõelise uurimistöö, kirjutades Ankgorist, selle sünnist, kuningatest-ehitusmeistritest, hiiglasliku pealinna elust selle kuldajal, hävingust ja uuestisünnist.
Jutustades Angkori tsivilisatsioonist ja kirjeldades «kogu seda ilu, mida ehituskunst on võib-olla eales loonud», annab autor meile nende tööliste ja kunstnike armeede püstitatud arhitektuurimonumentide võtmed.

Raamat sarjast "Maailm ja mõnda".

Hind: 21,00 EUR
Teema Sari: Maailm ja mõnda alla viimati lisatud:

John Haywood, Keldid pronksiajast uusajani,
Olion, 2005, hind: 17,00 eurot

Alain Felker, Alexander Hogh, Uwe Kersken, Helfried Spitra ja Judith Voelker, Germaanlased. Uut, huvitavat ja üllatavat põhjapoolsetest suguharudest,
Olion, 2010, hind: 17,00 eurot

Sam Osmanagich, Maiade maailm,
Olion, 2005, hind: 17,00 eurot

Georgi Aleksejev ja Kirill Voitkovski, Autoga Jakutskist Moskvasse,
Eesti Raamat, 1968, hind: 5,50 eurot

Naomi Uemura, Silmast silma Arktikaga,
Olion, 1996, hind: 4,00 eurot

Hans Hass, Me tuleme merest. Uurimistööd ja seiklused Xarifaga,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1963, hind: 5,00 eurot

F. Chichester, Mere ja taeva üksilduses,
Eesti Raamat, 1972, hind: 5,00 eurot

Thor Heyerdahl, Kon-tiki ekspeditsioon,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1957, hind: 7,50 eurot

Erna Tšeban, Draakonite maal,
Eesti Raamat, 1989, hind: 3,00 eurot

Fridtjof Nansen, Fram polaarmeres I-II,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1959, hind: 6,00 eurot



Sari: Maailm ja mõnda all on 172 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Angkor. Kuulsus, häving, uuestisünd, Michel Tauriac, Olion 2004 | vanaraamat.ee
Angkor. Kuulsus, häving, uuestisünd, Michel Tauriac, Olion 2004 | vanaraamat.ee
Angkor. Kuulsus, häving, uuestisünd, Michel Tauriac, Olion 2004 | vanaraamat.ee
Angkor. Kuulsus, häving, uuestisünd, Michel Tauriac, Olion 2004 | vanaraamat.ee
Angkor. Kuulsus, häving, uuestisünd, Michel Tauriac, Olion 2004 | vanaraamat.ee
Angkor. Kuulsus, häving, uuestisünd, Michel Tauriac, Olion 2004 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud