Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri:
Kuivav järvAutor(id): Arnaldur Indriðason
Kirjastus: Foorum Kirjastus, Krimiraamat
Linn: Tallinn
Aasta: 2023
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Eva Nooni
ISBN: 9789916703885
Lehekülgi: 294
Sari: Reykjavíki mõrvajuhtumid
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 210x140
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Pärast maavärinat langeb Islandi järve veetase drastiliselt ja nähtavale tuleb pooleldi liivasesse järvepõhja mattunud mehe luustik. Kohe on selge, et surnukeha on seal lamanud juba hulk aastaid. Koljus on suur auk. Veelgi saladuslikumal kombel on skeleti külge seotud raske venekeelsete kirjetega sidevahend, võimalik, et mingi raadiosaatja. Politsei kutsutakse kohale ning Erlendur, Elínborg ja Sigurður Óli alustavad uurimist, mis viib nad tagasi külma sõja aega, kui Islandi intelligentsed vasakpoolsed üliõpilased saadeti õppima kommunistliku Ida-Saksamaa „taevariiki“. „Kuivav järv“ on Indriðasoni järjekordne suurepärane põnevik kirgedest ja purustatud unistustest, kadunute saatusest ja mahajäänute leinast. Arnaldur Indriðason on Islandi loetumaid krimikirjanikke. Tema raamatuid on tõlgitud 40 keelde ja müüdud enam kui 14 miljonit.
Märksõnad:
Foorum Kirjastus
islandi
ilukirjandus
kriminaalromaanid
Reykjavíki mõrvajuhtumid
Tõlgitud ingliskeelsest väljaandest: The draining lake. Eesti keeles
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kuivav järv, Arnaldur Indriðason, Foorum Kirjastus, Krimiraamat 2023Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kriminaal- ja põnevusromaanid alla viimati lisatud:
Charlaine Harris, Pealuu päranduseks. Aurora Teagardeni müsteeriumid 2,
Varrak, 2021, hind: 22,00 eurot
Harlan Coben, Igavikku haihtunud,
Ersen, 2004, hind: 5,00 eurot
Anthony Horowitz, Minu harakamõrvad,
Tänapäev, 2022, hind: 25,00 eurot
Louise Penny, Kivisse raiutud surm. Peainspektor Armand Gamache’i mõrvajuhtum,
Varrak, 2023, hind: 28,00 eurot
Tess Gerritsen, Kirurg,
Ersen, 2006, hind: 8,00 eurot
Eeva Tenhunen, Mustad kalad,
Eesti Raamat, 1997, hind: 7,00 eurot
Ruth Rendell, Looritatu. Peainspektor Wexfordi müsteerium,
Eesti Raamat, 2008, hind: 11,00 eurot
Elizabeth George, Vaenlasega kõrvuti,
Varrak, 2003, hind: 8,00 eurot
Nora Roberts, Pelgupaik,
Ersen, 2004, hind: 8,00 eurot
Herbert Adams, Mõrv hollandi aias,
Eesti raamat, 1996, hind: 5,00 eurot
Kriminaal- ja põnevusromaanid all on 3694 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!