Teema: Kokaraamatud
Pealkiri:
Soojad ja külmad salatid. Kodu ja Aed praktiline retseptivihikAutor(id): Marika Vingissar
Kujundaja: Anu Maarand
Kirjastus: Ühinenud Ajakirjad
Linn:
Aasta: 2024
Originaalkeel:
ISBN: 9789916760130
Lehekülgi: 56
Sari: Kodu ja Aed praktiline retseptivihik
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 168x228
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Salat on toitev, rikkalik ja mitmekesine eine. Kui vanasti olid kindlad reeglid, et soe toit pandi kokku soojaga ja külm külmaga, siis tänapäeval on need müüdid murtud. Salatis pannakse kuumad lihalõigud või krevetid külmale salatipadjale ja keegi ei nurise, sest tulemus on nii maitsev.
Ühe salati teeb eriliseks ja maitsvaks kindlasti kaste. Need võivad olla õli- ja happepõhised või jogurti, koore, majoneesi või hoopis pähklivõiga. Maitsestada võib igaüks just endale sobivate ürtidega.
Suvi on teadagi salatite kuldaeg, kui kõike värsket saab otse peenralt või turuletilt, kuid ka talvised salatid on mitmekesised ja tervislikud. Salati kokkupanekul võib lasta fantaasial lennata.
Märksõnad:
Ühinenud Ajakirjad
Anu Maarand
Kodu ja Aed praktiline retseptivihik
kokaraamatud
toiduretsepid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Soojad ja külmad salatid. Kodu ja Aed praktiline retseptivihik, Marika Vingissar, Ühinenud Ajakirjad 2024Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kokaraamatud alla viimati lisatud:
koostaja Maire Suitsu, Sõbranna kokaraamat,
Ajakirjade Kirjastus, 2001, hind: 4,00 eurot
Marje Sepp, Saledaks saada, saledaks jääda,
Perioodika, 1994, hind: 4,00 eurot
Marguerite Patten, Jeannette Ewin, Toitumissoovitused artriidi leevendamiseks. Eneseabiplaan ja üle 60 toiduretsepti. Jätke valuga hüvasti loomulikul teel,
Ersen, 2003, hind: 14,00 eurot
Salme Masso, Laste kokaraamat,
Valgus, 1985, hind: 3,50 eurot
Angelica Uudeküll, Potiemanda parimad palad. Parimad palad argipäevaks. Parimad palad pühapäevaks,
Ajakirjade Kirjastus, 2012, hind: 12,00 eurot
Angeelika Kang, Lia Virkus, Šokolaad. Lihtsatest küpsistest hõrkude kookideni,
Ajakirjade Kirjastus, 2010, hind: 20,00 eurot
tekst: Maire Suitsu ; toimetaja Lia Virkus ; retseptid: Harri Ilves, Lia Virkus, Eesti köök. Estonian cooking,
Ajakirjade Kirjastus, 2003, hind: 18,00 eurot
Hilda Ottenson, Hoidised,
Valgus, 1983, hind: 6,00 eurot
Pille Enden, Kodukirja parimad palad 2009,
AS Ajakirjade Kirjastus, 2009, hind: 5,00 eurot
Pille Enden; Peatoimetaja: Aita Kivi, Kodukirja parimad palad 2008,
Ajakirjade Kirjastus, 2008, hind: 4,50 eurot
Kokaraamatud all on 2340 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!