Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri:
KandjaAutor(id): Mattias Berg
Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2019
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Juhan Habicht
ISBN: 9789985346303
Lehekülgi: 336
Seisukord: normaalses korras raamat, kaaned üle kiletatud, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras
Mõõdud: 200x145
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Erasmus Levine’il on väga harukordne töö. Kui Ühendriikide president on välisreisil, seisab Erasmus temast alati paari meetri kaugusel, käes mapp, mida presidendile ulatada, kui olukord peaks seda nõudma. Mapis on koodid, sidevahendid ja kõik muu vajalik, et president saaks anda käsu tuumarelvade kasutamiseks. Erasmus hindab oma töö vastutusrikkust, on selle üle uhke. Või siis mitte?
Erasmuse perekond ja naabrid on kindlad, et tema tööks on üliõpilastele filosoofia õpetamine ning et loengute andmiseks viibib ta vahel nädala-paari kaupa kodust eemal. Või siis mitte?
Väikese poisina seletas Erasmus emale, kuidas kirjutada salakirju, ning mõtles välja ka koodi, mida teadsid vaid tema ja ta ema. Ema on ammu seniilsena hooldekodus, järsku võtab aga keegi Erasmusega just seda koodi kasutades ühendust. Kes ja miks?
Et vabaneda ohust, mida tuumarelvad inimkonna tulevikule kujutavad, oleks kõige õigem tuumapomme sisaldavad sõjaväebaasid õhku lasta. Või siis mitte?
Hoogsalt algava tehnopõneviku iga peatükk pakub rohkem küsimusi kui vastuseid, kuid sekka ka harivaid seiku tuumafüüsika arenguloost.
Märksõnad:
rootsi
ilukirjandus
põnevusromaanid
Varrak
Hind:
5,00 EURTeema
Kriminaal- ja põnevusromaanid alla viimati lisatud:
Stef Penney; Toimetanud: Tene Hook, Huntide hellus,
Pegasus, 2008, hind: 15,00 eurot
Walter Mosley, Saatan sinises seelikus,
Eesti Raamat, 2001, hind: 3,00 eurot
Erle Stanley Gardner, Hooletu kassipoja juhtum,
Elmatar, 1997, hind: 4,00 eurot
Erle Stanley Gardner, Karmiinpunase suudluse juhtum. Pisarais pääsukese juhtum,
Elmatar, 2001, hind: 5,00 eurot
Arthur Conan Doyle, Sherlock Holmesi märkmeraamat,
Varrak, 1993, hind: 4,50 eurot
Martin Walker, Kalm neljale. Politseiülem Bruno juhtumid,
Eesti Raamat, 2022, hind: 18,00 eurot
Robert Bryndza, Külm veri,
Pegasus, 2019, hind: 16,00 eurot
Robert Bryndza, Viimne hingetõmme,
Pegasus, 2018, hind: 18,00 eurot
Robert Bryndza, Surmavad saladused,
Pegasus, 2019, hind: 18,00 eurot
M. C. Beaton, Agatha Raisin ja kohutav turist,
Tänapäev, 2013, hind: 15,00 eurot
Kriminaal- ja põnevusromaanid all on 3693 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!