Kuidas võita infosõda Sefton Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Kuidas võita infosõda. Sefton Delmer, geniaalne propagandist, kes kavaldas üle Hitleri, Peter Pomerantsev, Tänapäev 2025 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Turumajanduse põhijooned""Kõhuelanikud""Lõbunaised Troonide ümber I""Killeri armastus""Eesti NSV meditsiiniline kirjandus..""Kodus (romaan noorsoole)""Juht, mitte ülemus. Kuidas olla t..""Suudlusega kinnitatud""Suhtekorralduse ABC""Vikerkaar. Jutustus""Suvi, kui kõik olid armunud""Kalevala. Soome rahva eepos""Eikeegi eikunagi eikusagil""Karupoeg Terri""Talu 1912/4""Nefertari. Egiptuse printsess""Maa-alune luule""Tervete laste tegus algus. Tegevus..""Linnahiir ja külahiir""Schwedische Garnisonen in Est- und..""Elamused Lõuna-Eestis 2016-2017""Wilhelm Tell. Schauspiel""Pahupidi puhkus""Põnn""Kohtumine Moskvaga""Põllumehe käsiraamat. IV osa. Lo..""Võõrkeelte akadeemia 1932/1-14. ..""Rose'i viimane suvi""Muna või kana?""Bronti teisik""Aed. Aianduse ajakiri. Aianduse-Me..""Talu 1912/2""Meie sõber Jose (Jutustused)""Road lastele""Tartu raekoda""Avameelselt vananemisest. Võidab ..""Tartu Eesti Majanduse Ühisuse Kal..""Läti pääsuke""Päeva palge ees. Meelespealillede..""Imelamp""Tallinna Tehnikaülikooli majandus..""Dollarite maalt. Reisumärkmeid Am..""Muinasjutud: Väike Mukk, Kummitus..""Population losses in Estonia June ..""Woodrose'i mägi""Intsidendid, situatsioonid, juhtim..""Elu kui päev. Nässu""Nulltund""Viisaastak lõppes - viisaastak al..""Äratundmine""Head tuult! Попутного вÐ..""Kaalud""Sotsialistlik Põllumajandus 1963/..""Küpsetised""Viimne linn""Sõjahauad Hiiu-Rahu kalmistul. Wa..""Üldine ajalugu 21""Selge sott, ütles Vallesmanni Arv..""Tartu Kalevi Jahtklubi 60""Majanduse algkursus. Õpik keskkoo..""Rakvere Gümnaasium 1912-1997""Lendav klassituba""Catilina. Lühiromaan""Vaadeldes rändavaid pilvi. Mäles..""Leopold""Üldine ajalugu 9""Noored lõvid. XX sajandi romaan""Hirm kaduviku ees""Teine Maailmasõda""Minu aeg""Haruldast tõugu issi""Isa & beebi. Teaberaamat isadele""Mängiks midagi""Südameloom""Lahustumine""Muusikast ja muust. Mälestused""Laulud ratastel""Oota sa! Neljas jagu, Tähelepanu,..""Valetaja""Võlurkaru Krissu""Jumalatütar Yeshe Tsogyel. Evange..""Lõvitaltsutaja""Teel tulevikku. Täiendatud ja aja..""Valge papagoi""Uudisteosed III""Haruldased loomad aastatuhande kü..""Kõigi aegade väikseim tüdruk""Eesti ohvitserid ja sõjandustegel..""Ühe põlvkonna elutee""Džunglivõitleja""10 aastat Nõukogude Eestit. 1940-..""Salasõda Ardennides""Ajalooline Ajakiri 1924/3. Akadeem..""Saared ajaloos""Loodusravi""Helde puu""Uued maailmad. Suured geograafilis..""Rahvalaule ja ''Kalevala''. Keskko..""Surnute riik. Teine köide""Tallinn""Meie vabaduse mitu nägu. Kogumik ..""Prantsusmaa""Põuasinine""Õpid IX klassis. Tunne ennast ja ..""Merevaigust tuba (jutustus)""Väil""Gulliveri reisid. Eesti Päevalehe..""Doktor Dolittle'i reisid""Jalgratta leiutamine""Luurajad""Tallinna Teletorn. 314 meetrit vab..""Rikkaks saamise õpik. Teadmised r..""Maarjamäe kägu""Mõttekoguja""Eesti majandusülevaade 1994-1995""Eesti vabaõhumuuseumid""Diplomaat""Tumedad jutud"
118 tk kogusumma: 980,10 EUR

Teema: Majandus, poliitika
Pealkiri: Kuidas võita infosõda. Sefton Delmer, geniaalne propagandist, kes kavaldas üle Hitleri
Autor(id): Peter Pomerantsev
Kujundaja: Villu Koskaru


Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2025
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Tiina Kanarbik
ISBN: 9789916176764
Lehekülgi: 304

Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest

Mõõdud: 215x143
Suurus: Kõvakaaneline

Sisu:
KUIDAS VÕITA INFOSÕDA? Mida teha, kui need, keda sa armastad – perekond, kodupaik, kodumaa –, heidetakse konspiratsiooniteooriate ja kunstlike hirmude keerisesse ning nad libisevad teise reaalsusesse, kus must on valge ja valge on must?

1931. aastal intervjueeris Briti ajakirjanik Sefton Delmer Adolf Hitlerit. „Sain hetkega aru, mis on tema võimu saladus,“ kirjutas Delmer ajalehes The Daily Express. Kui puhkes Teine maailmasõda, värbas Briti luure Delmeri, et kasutada tema teadmisi natside propagandast selle vastu võitlemiseks.
Kui Sefton Delmer 1979. aastal suri, nimetati teda järelehüüdes „sõbralikuks Falstaffiks, kes tundis Hitlerit hästi – ja Hitler elas piisavalt kaua, et seda kahetseda“.
Mida on meil sellest õppida?
Samavõrra nagu see raamat on reis propaganda minevikku, on see ka reis propaganda tulevikku.
Pomerantsev jälgib Delmeri teekonda läbi 20. sajandi propagandamaastike. See pole ajalooline teos ega biograafia. Tänapäeva desinformatsiooni uurijana on Pomerantsevi eesmärk aru saada, mida Delmer meile propaganda olemuse ja infosõja kohta õpetab ning kuidas ära tunda korduvaid propagandamustreid, mida Putini administratsioon kasutab. Just nagu korduvad propagandamustrid, kordub ka see, et me ei saa nendega hakkama.

„Pomerantsevi põhjalikud ja uudsed arusaamad natside, Nõukogude ja tänapäeva Kremli propaganda sarnasustest ja erinevustest on oluline lugemine kõigile, kes soovivad mõista Kremli valemasinat ja sellele vastu seista.“ (Edward Lucas „Kremli propagandast saab läbi murda, aga selleks läheb vaja veidi kavalust“ EPL 06.03.2024)

Peter Pomerantsev (snd1977) on ajakirjanik, dokumentalist, meediaanalüütik, teadlane ja õppejõud. Ühe Putini Venemaa paremaid kirjeldajana on ta keskendunud võimustruktuuride propagandasõnumite analüüsile. 2015. aastal esines ta ka Tallinnas Lennart Meri konverentsil, samal aastal ilmus eesti keeles tema raamat „Tõde ei ole olemas ja kõik on võimalik“, 2019. aastal „See EI OLE propaganda“.


Märksõnad:
Tänapäev
Delmer, Sefton, 1904-1979
ajakirjanikud
propaganda
infosõda
natsionaalsotsialism
Teine maailmasõda, 1939-1945
Saksamaa
How to win an information war. Eesti keeles

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Majandus, poliitika alla viimati lisatud:

Euroopa Liidu Komisjon, Ühtne turg,
Perioodika, 1996, hind: 4,00 eurot

Oregoni Väikeettevõtete Arendamise Keskuste Võrk, Ameerika Ühendriikide Väikeettevõtete Administratsioon, Sinu äriplaan,
Oregoni Väikeettevõtete Arendamise Keskuste Võrk, 1994, hind: 9,00 eurot

Koostaja Ilkka Taipale, 100 Soome innovatsiooni,
Leo Mechelin säätiö, 2017, hind: 9,00 eurot

Ruth Alas, Juhtimise alused,
Külim, 2001, hind: 8,00 eurot

Ruth Alas, Muudatuste juhtimine ja õppiv organisatsioon,
Külim, 2002, hind: 17,00 eurot

Friedrich Engels ja Karl Marx, Kommunistliku partei manifest,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1951, hind: 8,00 eurot

Rahamaailma vägevad II osa,
Eesti Raamat, 1981, hind: 4,00 eurot

Roode Liias, Kinnisvarakeskkonna kujundamise põhimõtted,
TTÜ kirjastus, 2003, hind: 10,00 eurot

Karl Marx, Kapital II osa. Poliitilise ökonoomia kriitika. II raamat: Kapitali ringlemise protsess,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1958, hind: 12,00 eurot

Karl Marx, Kapital I. Poliitilise ökonoomia kriitika. I raamat: Kapitali tootmise protsess,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1953, hind: 17,00 eurot



Majandus, poliitika all on 2430 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Kuidas võita infosõda. Sefton Delmer, geniaalne propagandist, kes kavaldas üle Hitleri, Peter Pomerantsev, Tänapäev 2025 | vanaraamat.ee
Kuidas võita infosõda. Sefton Delmer, geniaalne propagandist, kes kavaldas üle Hitleri, Peter Pomerantsev, Tänapäev 2025 | vanaraamat.ee
Kuidas võita infosõda. Sefton Delmer, geniaalne propagandist, kes kavaldas üle Hitleri, Peter Pomerantsev, Tänapäev 2025 | vanaraamat.ee
Kuidas võita infosõda. Sefton Delmer, geniaalne propagandist, kes kavaldas üle Hitleri, Peter Pomerantsev, Tänapäev 2025 | vanaraamat.ee
Kuidas võita infosõda. Sefton Delmer, geniaalne propagandist, kes kavaldas üle Hitleri, Peter Pomerantsev, Tänapäev 2025 | vanaraamat.ee
Kuidas võita infosõda. Sefton Delmer, geniaalne propagandist, kes kavaldas üle Hitleri, Peter Pomerantsev, Tänapäev 2025 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud