Teema: Esseistika, dokumentalistika
Pealkiri:
Oneida ehk Jumala Telk. Dokumentaalromaan kõigi aegade kõige õnnestunumast kommuunieksperimendistAutor(id): Ülev Valder
Kirjastus: Intuitiivteaduste Kool
Linn: Tallinn
Aasta: 2021
Originaalkeel:
ISBN: 9789949494422
Lehekülgi: 167
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 210x148
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Kommuunielu võimalused on erutanud mõnede inimeste meeli läbi sajandite ja huvilisi leidub tänapäeva Eestiski. Eriti palju kommuune tekkis Ameerikas 19.sajandi keskel. Kõige õnnestunumaks hiselukatseks võibki pidada sealset Oneida kommuuni, mis pakkus 30 aasta jooksul oma paarisajale liikmele nii vaimselt kui aineliselt täiuslikumat elu kui need inimesed oleksid võinud leida endile elades üksikuina või abielupaaridena. Dokumentaaljutustuses elame kaasa kommuuni sünnile, õitsengule ja hukule.
Märksõnad:
Intuitiivteaduste Kool
kommuunid
ilukirjandus
ajaloolised romaanid
dokumentaalkirjandus
biograafiad
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Oneida ehk Jumala Telk. Dokumentaalromaan kõigi aegade kõige õnnestunumast kommuunieksperimendist, Ülev Valder, Intuitiivteaduste Kool 2021Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kultuur alla viimati lisatud:
Kathleen Jamie, Leiud. Valitud esseid,
Varrak, 2018, hind: 17,00 eurot
Raili Blomqvist ja Linda Tross, Marta ja Karli lugemik 2. klassile. II osa,
Skriibus, 2015, hind: 4,50 eurot
Märt Hennoste, Eesti romantism,
Koolibri, 1995, hind: 4,50 eurot
Noriko Hama, Sahoko Kaji, Jonathan Rice, Sellised nad on... jaapanlased,
Egmont Estonia, 2000, hind: 4,00 eurot
Menelaos Stephanides, Kreeka mütoloogia. Jumalad ja inimesed,
Rahva Raamat AS, 2022, hind: 22,00 eurot
Koostanud Jane Liiv, Sirje Madisson ja Ülo Siimets, Raadi raamat: pildid sündinud asjadest. The Raadi Book. Das Raadi Buch. Книга о Раади. Pictures of Things Gone By. Bilder von geborenen Dingen. Картины былого,
Eesti Rahva Muuseum, 2010, hind: 27,00 eurot
Mayday Estonia. Tragöödia Läänemerel,
Baltic News Service, 1994, hind: 4,00 eurot
Mati Hint, Häälikutest sõnadeni,
Valgus, 1978, hind: 14,00 eurot
Cynthia MacGregor, Kui suureks kasvan, hakkan kirjanikuks,
Koolibri, 2007, hind: 9,00 eurot
Tõnu Tender, Mitmekeelsus Eestis Euroopa Liidu mitmekeelsuse ideaali taustal,
Tartu Ülikooli Kirjastus, 2010, hind: 8,00 eurot
Kultuur all on 4883 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!