Teema: Laste- ja noortekirjandus: välisautorid
Pealkiri:
LüriidiumivarasAutor(id): Bobbie Peers
Kujundaja: Gisle Lyng-Vagstein
Kirjastus: Helios
Linn: Tallinn
Aasta: 2017
Originaalkeel: norra keel
Tõlkija: Annika Kupits
ISBN: 9789949554911
Lehekülgi: 208
Sari: William Wentoni seiklussari
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 230x155
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
"Saage tuttavaks: William Wenton – maailma parim koodimurdja!
Ainult et ise ta seda veel ei tea …
11-aastane William on alati teada tahtnud, miks ta pereliikmetel on varjunimed. Ja miks ta vanaisa kaheksa aasta eest jäljetult kadus. Ent alles siis, kui William lahendab Võimatuse ehk maailma kõige keerulisema koodi, hakkab ta taipama, et on tõsises ohus. Ja et tal tuleb kiiremas korras vanaisa üles otsida.
“Lüriidiumivaras” on eesti keelde tõlgitud norra keelest. Norra lapsed valisid raamatu 2016. aastal nende lemmikraamatuks.
Bobbie Peers (s. 1974) on varasemalt olnud filmirežissöör ja stsenarist. Tema 2015. aastal ilmunud debüüt „Lüriidiumivaras“ sai kohe laste lemmikuks üle kogu maailma. See on esimene osa William Wentoni seiklusraamatute sarjas, teine osa kannab pealkirja „Krüptoportaal“, kus Williami seiklused lüriidiumi ja koodimurdmistega jätkuvad."
Norra parim lasteraamat 2016
Originaali pealkiri Luridiumstyven. Eesti keeles
Märksõnad:
Helios
William Wentoni seiklussari
norra
lastekirjandus
põnevusromaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Lüriidiumivaras, Bobbie Peers, Helios 2017Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus alla viimati lisatud:
Rachel Renée Russell, kaasautorid Nikki Russell ja Erin Russell, Luuseri päevik. Lood mitte kuigi luuserlikust draamakuningannast,
Sinisukk, 2019, hind: 21,00 eurot
Barbie ja Merineitsi lugu. Barbie ja printsesside kool,
Egmont Estonia, 2013, hind: 5,00 eurot
Kristina Ruder, Sigalahedad merioravad?,
Hea Tegu, 2019, hind: 5,00 eurot
Christine Nöstlinger, Vahetuslaps,
Eesti Raamat, 1990, hind: 10,00 eurot
Walt Disney, Must pada,
Egmont Estonia, 1993, hind: 2,00 eurot
Iko Maran, Läki metsa!,
Eesti Raamat, 1966, hind: 3,00 eurot
Walt Disney, Pinocchio,
Egmont Estonia, 1992, hind: 2,00 eurot
Erich Kästner, Veel üks Lotte (jutustus),
Eesti Raamat, 1990, hind: 6,00 eurot
Eno Raud, Jälle need naksitrallid I,
Eesti Raamat, 1979, hind: 15,00 eurot
Katie Kirby, Lottie Brooksi megakeerulised armumised,
Eesti Raamat, 2023, hind: 21,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus all on 14932 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!