Teema: Looduse, teaduse, tehnika ja silmaringi raamatud lastele
Pealkiri:
Fanni suured tunded. Emotsioonide äratundmine ja neile nime andmineAutor(id): Julia Pöyhönen & Heidi Livingston
Kujundaja: Lauri Tuulik
Kirjastus: Pilgrim
Linn: Tallinn
Aasta: 2024
Originaalkeel:
Tõlkija: Evelik Arak
ISBN: 9789916680803
Lehekülgi: 48
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 210x210
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Elevandilaps Fanni läheb koos emaga külapeole põnevil ja uudishimulikuna. Kõik ei lähe aga nii, nagu plaanitud. Ebaõnnestunud palliviskemängu järel tabab Fannit äkitselt suur tundeklomp, millele ta ei leia selgitust. Ema lohutab Fannit ja suunab ta tegevusele, tänu millele Fanni mõistab, et erilaadseid tundeid on kõikjal. Kas Fanni suudab oma tundeklombi lahustada?
Raamatu lugu aitab lapsel mõista, kuidas tunded sünnivad ja kui mitmepalgeline on tunnete kogemine. Raamatu sündmuste kaudu on kerge harjutada tunnete äratundmist ja neile nime andmist, mis loob eelduse teiste tundeoskuste õppimiseks.
Autorid Julia Pöyhönen ja Heidi Livingston on laste tundeoskustele spetsialiseerunud auhinnatud psühholoogid.
Märksõnad:
Pilgrim
Lauri Tuulik
lastekirjandus
aimekirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Fanni suured tunded. Emotsioonide äratundmine ja neile nime andmine, Julia Pöyhönen & Heidi Livingston, Pilgrim 2024Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus alla viimati lisatud:
L. Frank Baum, Võlur Oz,
Eesti Raamat, 1983, hind: 3,20 eurot
Mali muinasjutte. Saja rahva lood,
Tiritamm, 1992, hind: 5,00 eurot
Moldaavia muinasjutte. Saja rahva lood,
Eesti Raamat, 1975, hind: 4,80 eurot
Eno Raud, Kalevipoeg,
Eesti Raamat, 1970, hind: 4,50 eurot
Hannu Mäkelä, Härra Huu (KÕVAKAANELINE väljaanne),
Eesti Raamat, 1985, hind: 9,00 eurot
Annie M. G. Schmidt, Junts ja Vunts. Nõiad ja muud seesugused,
Eesti Raamat, 1997, hind: 8,00 eurot
Jen Green, Ilm 30 sekundiga,
Pikoprint, 2016, hind: 7,00 eurot
Will Bishop-Stephens, 10 lihtsat sammu, kuidas teha ise animafilmi,
Egmont Estonia, 2017, hind: 12,00 eurot
Pentti Huovinen, Taibupõnn bakterite maailmas,
Tea, 2008, hind: 8,00 eurot
Anna Claybourne, Geenid ja DNA. Lastele teadusest,
Valgus, 2012, hind: 11,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus all on 15635 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!