Teema: Laste- ja noortekirjandus: välisautorid
Pealkiri:
TakjaväliAutor(id): Katarzyna Ryrych
Kirjastus: Päike ja Pilv
Linn:
Aasta: 2021
Originaalkeel:
Tõlkija: Hendrik Lindepuu
ISBN: 9789916630075
Lehekülgi: 120
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 240x170
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Takjavälja ääres elavatest lastest saavad täiesti ebaharilike sündmuste tunnistajad. Keegi muutub konnaks. Sokkides kasvavad mustad augud. Saladuslik härrasmees kõnnib ringi, äikesepilv nööri otsas. Kiik ärkab ellu ja proua Dora karbikesest paneb plehku igavus. Kas tõesti võib olla tõsi, et kõik niidid viivad ühe kummalise vana naise ja tema kassini?
Poola kirjanik, luuletaja, õpetaja ja maalikunstnik Katarzyna Ryrych (s 1959) hakkas lasteraamatuid kirjutama aastal üle kümne aasta tagasi. Nüüdseks on tema sulest ilmunud rohkem kui 40 raamatut lastele ja teismelistele, aga ka lühijutte ja romaane täiskasvanutele. Kokku on neid saanud 54. Katarzynale meeldib kirjutada, sest lugude väljamõtlemine võrdub tema meelest uute maailmade loomisega.
Originaali pealkiri Łopianowe Pole. Eesti keeles
Märksõnad:
Päike ja Pilv
Grażyna Rigall
lastekirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Takjaväli, Katarzyna Ryrych, Päike ja Pilv 2021Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus: välisautorid alla viimati lisatud:
Enn Kippel, Meelis. Ajalooline noorsoojutt,
Eesti Raamat, 1976, hind: 6,00 eurot
Nickelodeon, Paw Patrol Movie. Käpapatrulli filmiraamat,
Egmont Estonia, 2021, hind: 13,00 eurot
Taylor Brandon, Karu, kes ei jäänud talveunne,
Kunst, 2010, hind: 5,00 eurot
Tüdrukute võluvad jutud,
Koolibri, 2014, hind: 15,00 eurot
Dreamworks; mugandanud David Lewman, Trollid 2. Neli trollilugu,
Egmont Estonia, 2020, hind: 13,00 eurot
Kaisa Happonen, Urra ehk karu,
Post Factum, 2018, hind: 15,00 eurot
Hiina muinasjutte. Saja rahva lood,
Eesti Raamat, 1982, hind: 4,00 eurot
Marie Catherine DAulnoy, Sinilind. Prantsuse muinasjutte. Muinaslugusid kogu maailmast,
Kunst, 1992, hind: 6,00 eurot
Retoromaani muinasjutte. Šveitsi muinasjutte. Muinaslugusid kogu maailmast,
Kunst, 1979, hind: 4,00 eurot
L. Frank Baum, Võlur Oz,
Eesti Raamat, 1983, hind: 3,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus: välisautorid all on 5576 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!