Å ampanjaga olen ma rõõmus Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Å ampanjaga olen ma rõõmus. Jagades kirge elust, Å¡ampanjast ja toidust, Kristel Voltenberg 2023 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Valge maagia raamat""Kujuteldavad kuriteod""Naistelehe nipiraamat 2017/115""Eesti Kunstimuuseum 100. Art Museu..""Naise tervise ja ilu saladused""Võrdluste struktuurist ja kujundi..""Peegeldus""1 PUUDUB: Neuvosto-Eestin musiikki..""Vene-eesti keemia sõnastik / Ру..""Katariina II (1729 - 1796). Venema..""RAT ''Estonia'' [fotoalbum]""Abikaasa valimine""Wilhelm Tell. Schauspiel""Laulik IX klassile""Etikett – äriedu võti""Viis tantsu I""Kodusõda ja välisriikide interve..""Kolm näokatet. Nowellid""Tõde ja õigus II""Väike printsess""Jean-Christophe II""Bitte Schön. Deutsch-estnisches G..""Juhi kompass. Mida kõik juhid ei ..""Otepää""Tartu Eesti Majanduse Ühisuse Kal..""Tormakas nädalalõpp""Tallinna Riiklik Konservatoorium""Päike kuldab maad""Accelerando""Tallinna regatid""Ööbik ja vaskuss""Armastuskirju tantsule""Aforismide piibel. Ligi 6000 valit..""Tappa laulurästast…""Mati Undi hämaruse poeetika""Kaika suvõülikuul. Valit tüü 6..""Kentaur""Lambakasvatusele rohkem tähelepan..""Laulge kaasa! 33""Individuaalelamute ehitamine""Mountain Bike America: Virginia, 2..""Hambakaariese profülaktika""Eesti looduse õppe- ja matkarajad""Eesti keele grammatika I-II""Pinnaletõus""Lipsia Briefmarkenkatalog 1961. Eu..""Armu imed. Kirjandusteenistusele p..""Harrastame joogat""Pikker 1989/17""Stará Trnava v obrazoch/The Old T..""Paradoks 2005/4. Intrigeerivad elu..""Eesti bibliograafia ajalugu 19. sa..""Laule pulmadeks""Photosynthetic cyclic electron tra..""Aruanne Eesti NSV MN juures asuva ..""Taskuraamat Tartu minevikust ja tÃ..""Pombi ja Üdsimärdi nõiad""Uuendusremont""Rohkem kui puusepp""Buldooserid, skreeperid, greiderid..""Surma and""''Väike maa''""Skulptor""Koestler, Raskin, Attardo ja teise..""Perearsti pihtimused. Elu, surm ja..""Narratiivsus piltides. Eesti ´00 ..""International Children's Story Bib..""Symphonic Dances / In Autumn / Ove..""The world of Wally Whyton""Tartu kunstnike teoste näituse ka..""Elupilte järglastele. Autobiograa..""Gonave'i saare valge kuningas""Keevitaja käsiraamat""Väike Eesti-Vene sõnaraamat""võim & kultuur 2 (Võim ja kultuu..""Koridorides libedal jääl""Soomaa. Rohelise jõemaa turismipi..""Kolmas Silm 2008/2""Võõrsõnastik [VS 2015]""Abort""Kõlupead Ameerikas""Nullpunkt. Fänniraamat""Vaikimise taak""Iluuisutaja ABC""Pöial-Liisi""XII üldlaulupeo album. Tallinnas ..""Karupoeg Puhh 2010/1. Ajakiri kõi..""Tiptop 4. Student's Book""Muuseumi koreograafia. See on flip..""Pikker 1985/4""Noored autorid 1963""It Could Be You""Kolme targa ahvi juhtum""Valestre""Mantovani's Treasury Of Melody. Re..""Keiser Babur""Iisebeli needus""Esimene paha mees""Võlur ja nõid""Kojutulek""Ülekoormus"
101 tk kogusumma: 850,18 EUR

Teema: Joogid
Pealkiri: Šampanjaga olen ma rõõmus. Jagades kirge elust, šampanjast ja toidust
Autor(id): Kristel Voltenberg; retseptid kirja pannud: Lia Virkus, retseptid: Anti Lepik, Siim Roomet; toimetanud: Tiina Lebane
Kujundaja: Külli Kuusk


Kirjastus: Kristel Voltenberg
Linn:
Aasta: 2023
Originaalkeel:
ISBN: 9789916420782
Lehekülgi: 272

Seisukord: normaalses korras raamat, nimi sees

Mõõdud: 230x160
Suurus: tavaformaadis ning pehmes köites raamat

Sisu:
„Šampanjaga olen ma rõõmus“ on esimene eestikeelne sissevaade kuningate joogiks ja jookide kuningaks peetava šampanja tootmisse, selle ajalukku ning jätkuvalt põnevasse ja meelierutavasse tänapäeva. Raamatu eriliseks väärtuseks on šampanja kui veini ja toidu sobitamise nõuanded nii seda maailma alles avastama asuvale entusiastile kui ka erialaasjatundjale.
See raamat on mõnus lugemine igale šampanjamaailmas alustavale huvilisele, olemata asjatult keerukas või kaelamurdvalt tehnilise tekstiga. See on tore lugemine ka juba kogenud šampanjasõbrale, et meenutada kogetud hetki ja inspireerida avastama uusi. Ja hüva sirvimisvara ka erialainimesele kordamaks juba teadaolevat, samas leidmaks uusi põnevaid nüansse kogenud kolleegi isiklikest tähelepanekutest.
Lisaks leiab raamatust põnevaid retsepte, mille järeletegemine ka tavalises koduköögis ei ole keerukas. Nii nagu ei ole tegelikkuses keerukas šampanja ja toidu sobitamine. Tuleb vaid teada mõningaid nippe ja neid selles raamatus jagub.
Raamatu erilisteks maiuspaladeks on väga isiklikud lood šampanjamaailma avastamisest ja sealsetel radadel kõndimisest. Kuni selleni, kuidas autorist, endisest juristist ja tippjuhist sai diplomeeritud sommeljee ning Eesti esimene Dame Chevalier de L’Ordre des Coteaux de Champagne, vabas tõlkes šampanjarüütel, kelle koolitused, üritused ja reisid Prantsusmaa maalilisse Champagne’i piirkonda on šampanjahuviliste seas täna kõrgelt hinnatud.

„Kui ma loen raamatut, mille on kirjutanud tuttav, siis ma nagu kuuleksin teda oma vahvat lugu jutustamas. Kristel jutustab šampanja lugu, mis ongi Kristeli lugu. Nii nagu Isabelle Diebolt talle ütles: „Champagne is your life now“. Päris ausalt, ega šampanja lugu palju paremini enam jutustada saagi. Kristel on esitanud tõsise väljakutse kõigile, kes seda hiljem eesti keeles teha proovivad. Alustasin lugemist šampanjaga ja lõpetasin šampanjaga, naeratus kogu aeg näol. Hästi tehtud, sõber!“

Aune Past, šampanja- ja kommunikatsiooniinimene

„See raamat on kõigepealt neile, kes armastavad šampanjat ja head toitu ega häbene nautimist. Ja veel sobib see raamat ka neile, kes šampanjast midagi ei tea ega kujuta ettegi, et seda toiduga võiks sobitada või – taevas hoidku! – kallist kraami toiduvalmistamiseks kasutada. Aga tegelikult sobib see raamat kõigile, sest naudingud, mida pakub hea mullidega jook ei tohiks kellestki mööda minna.“

Ene Ojaveski, Eesti Sommeljeede Erakooli direktriss


Märksõnad:
Kristel Voltenberg
Külli Kuusik
vahuvein
veinitööstus
veinivalmistamine
ajalugu
kultuur
Prantsusmaa
Champagne (Prantsusmaa)
kokteilid
toit
käsiraamatud
toiduretseptid

Hind: 28,00 EUR
Teema Joogid alla viimati lisatud:

Kristo Tomingas, Heinar Õispuu, Butterfly kokteilid,
Menu, 2012, hind: 16,00 eurot

Ben Reed, Pohmelliravi,
Koolibri, 2008, hind: 5,00 eurot

Grete smuutid,
2016, hind: 12,00 eurot

Väike šampanjakokteilide raamat,
Sinisukk, 2002, hind: 4,00 eurot

Väike alkoholivabade kokteilide raamat,
Sinisukk, 2002, hind: 4,00 eurot

Arlet Palmiste, Autojuhi joogiraamat,
K-Kirjastus, 2001, hind: 5,00 eurot

Roland Gööck, Tee. 50 retsepti kogu maailmast,
Avita, 2001, hind: 8,00 eurot

Maie Rattasep, Aromaatne koduvein. Marjade ettevalmistamine, retseptid,
Tormikiri, 2005, hind: 10,00 eurot

idee, fotod, smuutid ja stilistika: Eliq Maranik, kaasautor: Stefan Lindström, 101 smuutit. Värskust ja vitamiine,
Koolibri, 2016, hind: 16,00 eurot

Margaret Rand (peatoimetaja), Hugh Johnsoni väike veiniraamat 2010,
Tänapäev, 2010, hind: 10,00 eurot



Joogid all on 151 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Šampanjaga olen ma rõõmus. Jagades kirge elust, šampanjast ja toidust, Kristel Voltenberg 2023 | vanaraamat.ee
Šampanjaga olen ma rõõmus. Jagades kirge elust, šampanjast ja toidust, Kristel Voltenberg 2023 | vanaraamat.ee
Šampanjaga olen ma rõõmus. Jagades kirge elust, šampanjast ja toidust, Kristel Voltenberg 2023 | vanaraamat.ee
Šampanjaga olen ma rõõmus. Jagades kirge elust, šampanjast ja toidust, Kristel Voltenberg 2023 | vanaraamat.ee
Šampanjaga olen ma rõõmus. Jagades kirge elust, šampanjast ja toidust, Kristel Voltenberg 2023 | vanaraamat.ee
Šampanjaga olen ma rõõmus. Jagades kirge elust, šampanjast ja toidust, Kristel Voltenberg 2023 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud