Suur kokaraamat Kulinaarne avastusreis Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Suur kokaraamat. Kulinaarne avastusreis. Rohkem kui 800 retsepti, Sinisukk 2002 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Juust - meile maitseb! Retsepte ju..""Estonian Journal of Earth Sciences..""Stseene boheemlaselust""100 tähtsamat mõtlejat""Kahekõne Leo Normeti päevaraamat..""Luule""Эстрадный Ансамбл..""Prantsuse pasjanss""Veidike vallaline""SS. Ajaloo hoiatus""Автомобиль жигули""Minu ablas kõhubeebi. Lapseootel ..""Punane ja sinine. Peatükke kirjut..""Seikleja Felix Krulli pihtimused""Suveseiklustele vastu""Kui venelased tulid... 2""Kiirelt ja tervislikult""Rõivastus ja tervis""Нострадамус: новые..""Vanemuine 1865-1925""Kariibi mere piraadid. Võõrastel..""Akadeemia 1990/1""Inglise-Eesti idioomisõnaraamat""Mängime harrastustennist""Pankuri naine""Ühe mõisa lugu""33 punast suppi""Supiraamat""A Super Kinda Feelin'""Laste loometöö""Tibitarkused""Rikaste ja kuulsate armuelud""Kunst in Tallinn und Estland vom M..""Thascius Caecilius Cyprianus (kiri..""Vaikimise motiivid""Olgu, Jeeves""Kõige elavaga üks. Mõttekilde""Tervise Varaait. Eneseravimine ja ..""Kirjad laagrist""Блюда Татарской ку..""Sotsialistlik Põllumajandus 1955/..""Loomulik ehk aktiivsünnitus""Laule pulmadeks""Suur küpsetamisraamat""Baskerville'ide koer. Jutustused S..""Naine idaekspressis""Teater. Muusika. Kino 2009/3""Paised (jutustused)""Enteroviirused, enteroviirusinfekt..""Minu tädi intiimelu""Ameeriklased. Olukirjeldusi""Krokodill Trill. Filmmuinasjutt""Teekond meisterlikkusele""Kingitused""Donbassis. Olustiku kirjeldusi""Killad külas""Mehed minu olukorras""Etiketiraamat""Maaaraamat""Mööda kiusatustest Ühevaatuslik..""Naabriplikad""Problems of critical analysis of c..""Kääbus. Romaan""Naisõiguslased ja teisi jutustisi""Firma, turg ja õigus""Kristjan Teder. Näituse kataloog""Menopaus""Teeme ise. Liha. Kala. Marjad, puu..""Theo Balden""Mantra. Luuletused, laulud ja mant..""Pereköök. Detsember 2003. Jõulu..""Soovileht""Esimesed sõnad. Armsad loomad""Abiks mootorpaadijuhile. 3.osa, Me.."
74 tk kogusumma: 654,70 EUR

Teema: Kokaraamatud
Pealkiri: Suur kokaraamat. Kulinaarne avastusreis. Rohkem kui 800 retsepti
Autor(id):

Kirjastus: Sinisukk
Linn: Tallinn
Aasta: 2002
Originaalkeel:
Tõlkija: Merike Kass
ISBN: 9985735633
Lehekülgi: 400

Seisukord: pisut kulunud kaaned, sisu olemas ja korras

Mõõdud: 228 × 282 mm
Suurus: suures formaadis, kõvade kaantega

Sisu:
On sul lusti asuda kulinaarsele avastusreisile? Sellest kaunite fotodega suurest kokaraamatust leiad nii tuntud põhiretseptid, rahvusvahelise köögi klassikalised road kui palju uudseid ja põnevaid ideid ning näpunäiteid maitsvate toitude valmistamiseks. Õpetame keetma isuäratavaid suppe ja kastmeid, küpsetama põnevaid ja hõrke liha- ning vormiroogasid, valmistama tervislikke salateid ja köögiviljatoite, magustoitude peatükis tutvustame ka hinnatumaid juustusorte. Põnevat avastamist ja head isu!

Originaali pealkiri: Dr. Oetker, Das Grosse Kochbuch

Märksõnad:
kokaraamatud

Hind: 19,00 EUR
Teema Kokaraamatud alla viimati lisatud:

Ida Savi, Saiad, pirukad, koogid,
Valgus, 1989, hind: 5,70 eurot

Pjotr Grišin ja Nikolai Kovaljov, Toiduvalmistamise tehnoloogia,
Valgus, 1968, hind: 3,00 eurot

Laine Remmelgas, Küpsetame ise II,
Eesti Ühing, 1992, hind: 4,00 eurot

Koostanud Karl-Kristjan Nigesen ja Kersti Rea, Eesti pühade maitsed (sobivad argipäeva ka),
Isamaa ja Res Publica Liit, 2015, hind: 6,00 eurot

Õie Jaagomäe, Salme Masso, Seened toidulaual,
Eesti NSV Kultuuriministeerium, 1966, hind: 5,00 eurot

Ülle Hõbemägi, Eva-Liisa Kaaristo, GK - teadliku toitumise alustala,
Varrak, 2018, hind: 25,00 eurot

koostanud Marje Sepp, Koogid,
Perioodika, 1993, hind: 4,00 eurot

Tiina Lebane, Marika Puhm, Söö end saledaks! 30 kerget rooga salenejale,
Ajakirjade Kirjastus, 2014, hind: 13,00 eurot

autor-koostaja Mare Kallas; toimetanud: Maris Sepp, Laimjala muistsed maitsed / Traditional tastes of Laimjala,
Nooda OÜ, 2020, hind: 25,00 eurot

toimetanud: Ingrid Eylandt-Kuure, Kokaraamat tüdrukutele,
Sinisukk, 2012, hind: 15,00 eurot



Kokaraamatud all on 2374 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Suur kokaraamat. Kulinaarne avastusreis. Rohkem kui 800 retsepti, Sinisukk 2002 | vanaraamat.ee
Suur kokaraamat. Kulinaarne avastusreis. Rohkem kui 800 retsepti, Sinisukk 2002 | vanaraamat.ee
Suur kokaraamat. Kulinaarne avastusreis. Rohkem kui 800 retsepti, Sinisukk 2002 | vanaraamat.ee
Suur kokaraamat. Kulinaarne avastusreis. Rohkem kui 800 retsepti, Sinisukk 2002 | vanaraamat.ee
Suur kokaraamat. Kulinaarne avastusreis. Rohkem kui 800 retsepti, Sinisukk 2002 | vanaraamat.ee
Suur kokaraamat. Kulinaarne avastusreis. Rohkem kui 800 retsepti, Sinisukk 2002 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud