Teema: Elulood, memuaarid
Pealkiri:
Heino Aassalu. MosaiikAutor(id): Koostaja Age Raa
Kujundaja: Stella Tillo, Georg Bogatkin
Kirjastus: Rahvakultuuri keskus
Linn:
Aasta: 2012
Originaalkeel:
ISBN: 9789949932207
Lehekülgi: 343
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 230x180
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Heino Aassalu (1932 - 2000) oli meie rahvuskultuuri ühe kaunima pärli - rahvatantsu arendaja, edasiviija, järjepidevuse hoidja, tunnustatud koreograaf ja balletikriitik. Raamatus on rahvatantsu suurmehe kaasaegsete mälestusi, kuid ka Heino Aassalu enda kirjapandut. Mahukas raamat sisaldab palju fotomaterjali Rahvakultuuri Keskuse ja Eesti Rahvusooperi Estonia arhiivist, Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumist, erakogudest ning Valli Lember-Bogatkina rahvatantsuteemaliste akvarellide reprosid. Raamatu koostas Age Raa.
Märksõnad:
Rahvakultuuri keskus
elulood
memuaarid
teater
muusika
rahvatants
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Heino Aassalu. Mosaiik, Koostaja Age Raa, Rahvakultuuri keskus 2012Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Elulood, memuaarid alla viimati lisatud:
Marie Sternfeldt; toimetaja ja eessõna: Mart Siilivask, Ehitusmeistri naine. Tartu ehitusmeistri Wilhelm Sternfeldti abikaasa mälestused 1872-1917,
Eesti Rahva Muuseum, 2010, hind: 14,00 eurot
Vladimir Lõhmus, Lennates mööduvad aastad,
2016, hind: 7,00 eurot
Bronislawa Witz, Demokritos,
Eesti Raamat, 1982, hind: 4,00 eurot
Meelis Kapstas, Reet Linna. Paljugi võiks öelda veel...,
AS Ajakirjade Kirjastus, 2008, hind: 10,00 eurot
Balys Sruoga, Jumalate mets (memuaarid),
Eesti Raamat, 1976, hind: 15,00 eurot
Jaan Kross, Kallid kaasteelised I-II,
Eesti Keele Sihtasutus, hind: 24,00 eurot
Guy Breton, Armastus Prantsusmaa ajaloos. Karl Suurest Jeanne D`Arcini,
Birgitta, 1999, hind: 10,00 eurot
Tiit Kändler, Endel Lippmaa. Mees parima ninaga,
Ekspress Meedia, 2017, hind: 14,00 eurot
Peter Cowie, Jumal ja kurat. Ingmar Bergmani elu ja looming,
Ühinenud Ajakirjad, 2024, hind: 26,00 eurot
Rein Kasak, 50 aastat saatana embuses,
Varrak, 2011, hind: 15,00 eurot
Elulood, memuaarid all on 4394 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!