Teema: Ilukirjandus: eesti kirjandus
Pealkiri:
Poolik kirss tordilAutor(id): Lea Jaanimaa
Kujundaja: Margus Leibak
Kirjastus: Lea Jaanimaa
Linn: Tallinn
Aasta: 2023
Originaalkeel:
ISBN: 9789916954058
Lehekülgi: 256
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 205x135
Suurus: tavaformaadis, kõvas köites
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Pinevusest särtsuv romaan räägib sporditüdruk Liisast, kes jääb ootamatult ilma nii elukaaslasest kui kodust. Uitmõttena pähe karanud lahendus, elada omavoliliselt tühjana seisnud Nõmme majas, oli kui vihma käest räästa alla ronimine. Koos kolme sõbrannaga annab Liisa räämas tondilossile uue hingamise, ja ta oleks saanud ka ametlikult selle maja omanikuks, ent kahe aasta jooksul aset leidnud sündmused on rasked katsumused. Nii rängad, et panevad ta kahetsema päeva, mil selle maja aia taga peatus ning värava avas. Lugu räägib ilustamata, kuidas mõjub nagu magnetina üks palju aastaid tühjana seisnud ehitis kodututele, naabritele ja kurjategijatele. Paar aastat elab noor naine teadmatult nende kõigi jälgimise all oma igapäevast elu, kuniks toimub midagi väga jõhkrat ja julma.
Märksõnad:
Lea Jaanimaa
Margus Leibak
eesti
ilukirjandus
romaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Poolik kirss tordil, Lea Jaanimaa, Lea Jaanimaa 2023Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Valev Uibopuu, Janu,
Eesti Kirjanike Kooperatiiv, 1957, hind: 6,00 eurot
Jaan Kaplinski, Seesama jõgi,
Vagabund, 2007, hind: 14,00 eurot
Maksim Gorki, Muinasjutud Itaaliast,
Eesti Raamat, 1968, hind: 3,50 eurot
Nicola Cornick, Üks nurjatu patt. Kõrgseltskonna skandaalsed naised. 2. osa,
Ersen, 2011, hind: 17,00 eurot
Sandra Brown, Texas! Chase,
Ersen, 1999, hind: 10,00 eurot
Candace Camp, Pruudi otsingul,
Ersen, 2008, hind: 13,00 eurot
Bernard Cornwell, Sharpei kuld. Richard Sharpe ja Almeida purustamine augustis 1810,
Varrak, 1998, hind: 7,00 eurot
Aleksandra Marinina, Surm surma pärast,
Avita, 2000, hind: 10,00 eurot
Pat Conroy, Rannamuusika II,
Kupar, 2001, hind: 7,00 eurot
Nicola Cornick, Skandaalisahin (1. osa). Kõrgseltskonna skandaalsed naised,
Ersen, 2011, hind: 15,00 eurot
Ilukirjandus all on 23284 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!