Teema: Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid
Pealkiri:
Hundiema ühepajatoidu saladusAutor(id): Margus Haav
Kirjastus: Koolibri
Linn: Tallinn
Aasta: 2023
Originaalkeel:
ISBN: 9789985050699
Lehekülgi: 64
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 245x205
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Kui kaua oli hundipoeg Villu isaga seda nutikat tuttsaba taga ajanud! Paar korda oli jänku juba käpaulatuses, aga ikka tegi ta viimasel hetkel mingi kavala haagi sisse. Seegi kord tuli neil tühjade käppadega koju minna ja loota sellele, et lillekimp emal meele heaks teeb.Mida üks hunt ühest jänesest tahab? Eks ikka nahka pista, arvab tagaaetav. Aga võta näpust – või varbast –, selgub, et hundiemal on hoopiski soov välja uurida hea ühepajatoidu saladus.Krutskitega loomajutte koondavast raamatust saab muu hulgas teada, millest unistavad siilipoiss Sass ja tigu Sullivan, mida kass Tiiu ja karihiir Joosep öösiti teevad ning kuidas lõvi Gurrumul orkestrit teeb.Margus Haav (1969) on ajalehe Sakala kultuuritoimetaja, muusikakriitik, pühendunud ajaloohuviline ja Viljandi kultuuriakadeemia lektor. Postapokalüptiline debüütromaan „Kuidas lõhnab kuri“ (2016) rändas tulevikumaastikel, autobiograafiline „Alumiiniumist kurgid“ (2020) vaatas tagasi minevikku. Esimese raamatu tegevus oli kõik välja mõeldud, teises kirjeldatu kõik päriselt juhtunud. „Hundiema ühepajatoidu saladus“ sisaldab lugusid, millest osa on varem ilmunud Sakalas, osa mitte. Kirja pandud on need siis, kui autori kaks poega olid veel väikesed.
Märksõnad:
Koolibri
eesti
lastekirjandus
jutud
loomajutud
pildiraamatud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Hundiema ühepajatoidu saladus, Margus Haav, Koolibri 2023Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid alla viimati lisatud:
Karl August Hindrey. Koostaja Reet Krusten, Poisid, koerad ja teised toredad,
Ilmamaa, 1995, hind: 2,60 eurot
Robert Vaidlo, Lood Kukeleegua linnast I-II,
Eesti Raamat, 1983, hind: 6,00 eurot
Eno Raud, Ninatark muna,
Eesti Raamat, 1980, hind: 4,00 eurot
Annaliisa Sisask-Silla, Tähe-täpsi seiklused,
Cum Laude, 2011, hind: 7,00 eurot
Heli Reichardt, Kuuks ja kullerkupp. Leenu ja Liisu lood. Kolmas raamat,
Ridalane OÜ, 2022, hind: 7,00 eurot
Leelo Tungal, Kollitame! Kummitame! Ehk, Kollikooli kasvandike juhtumisi tänapäeval,
Tänapäev, 2022, hind: 6,00 eurot
Ivo Parbus, Vares Vassili von Kohutav ja teised tublid tallinnlased (jutte lastele ja lapsemeelsetele täiskasvanutele),
Hotger, 2018, hind: 10,00 eurot
Urmas Nemvalts, Väikeste meeste jutud,
Grenader, 2006, hind: 15,00 eurot
Juhani Püttsepp, Anni rännuteel,
Saara Kirjastus, 2005, hind: 7,00 eurot
Jaan Rannap, Klaabu,
Eesti Raamat, 1983, hind: 4,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid all on 3611 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!