Teema: Maailma ajalugu
Pealkiri:
Valgustusaja inimene. L'uomo dell'illuminismoAutor(id): Michel Vovelle
Kujundaja: Margus Luht
Kirjastus: Avita
Linn: Tartu
Aasta: 2006
Originaalkeel:
Tõlkija: Auli Ott, Margus Ott ja Heigo Sooman
ISBN: 9985211200
Lehekülgi: 464
Sari: Inimene läbi aegade
Seisukord: heas korras raamat
Mõõdud: 150 × 210 mm
Suurus: tavaformaadis ja kõvas köites raamat
Sisu:
Valgustusaeg on üks huvitavamaid ajaloolisi epohhe, mille aktuaalsus pole veel tänagi täiesti kadunud. Reformiliikumisena puudutas valgustus kõiki eluvaldkondi ning põhjustas Euroopa ühiskonnas olulise pöörde. Tuntud autorid võimaldavad kümne ajaloolise portree varal heita pilgu tollaste inimeste eriomasesse elumaailma. Esitletakse nii vana korra kandjaid (aadlikke), uuendusmeelseid ühiskonnagruppe (kirjamehed, teadlased, kunstnikud, maadeavastajad), kui ka nende vahele jäävaid tegelasi (ametnikud, preestrid, sõdurid). Eraldi peatükk on pühendatud valgustusaja naisele, kes andis küll tooni salongides, kuid oli samal ajal poliitiliselt ja õiguslikult meeste eestkoste all.
Koostaja Michel Vovelle
Inimene läbi aegade
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Valgustusaja inimene. L'uomo dell'illuminismo, Michel Vovelle, Avita 2006Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Maailma ajalugu alla viimati lisatud:
Pärtel Piirimäe; kordamisleheküljed koostanud Lauri Frei; toimetanud Ursula Vent, Uusaeg. Ajalooõpik 8. klassile (uus õppekava). I osa,
Avita, 2014, hind: 13,00 eurot
A. Agarõšev, S. Aleksandrov, V. Anohhin jt., Maailma maad,
Eesti Raamat, 1987, hind: 3,00 eurot
Aron Gurevitš, Viikingite retked,
Valgus, 1975, hind: 5,00 eurot
Mihhail Gorbatshov, Kuidas see oli. Saksamaa taasühendamine,
Sinisukk, 2001, hind: 5,00 eurot
Mihhail Gorbatšov, Uutmine ja uus mõttelaad meie maa ja kogu maailma jaoks,
Eesti Raamat, 1988, hind: 7,00 eurot
Aleksandr Solženitsõn, Rusudes Venemaa,
Olion, 2001, hind: 11,00 eurot
Jacek Machowski, Musta lipu all (piraatluse ajaloost),
Eesti Raamat, 1974, hind: 4,00 eurot
Sinclair McKay, Dresden: leegid ja pimedus. Dresdeni pommitamine, 1945,
Tänapäev, 2020, hind: 7,00 eurot
William Lubbeck, kaasautor David Hurt, Leningradi lähistel. Ühe armeegrupis Nord võidelnud sõduri lugu,
Ersen, 2014, hind: 12,00 eurot
Mihhail Retškin, Okunjovo saladus,
Pegasus, 2006, hind: 23,00 eurot
Maailma ajalugu all on 1893 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!