Teema: Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid
Pealkiri:
RiidesseAutor(id): Tiiu Kitsik
Kirjastus: Koolibri
Linn: Tallinn
Aasta: 2025
Originaalkeel:
ISBN: 9789985055779
Lehekülgi: 32
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 140x140
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Riidesse panek ei ole sugugi nii lihtne, kui pealtnäha paistab. Sukkpüksid hakkavad vastu, seelik ei taha kombe alla mahtuda, särk ei lähe üle pea. Samas on vahva, et müts käib lihtsalt – supsti pähe ja valmis. Tore on hakkama saada! Aga nagu tihtilugu juhtub, ei lähe kõik lõpuni välja just plaani järgi. Vahva ja realistlik lugu räägib riidesse panekust, katsumusest, millega iga lasteaiaealine rüblik vastamisi seisab. Nagu enamik Tiiu Kitsiku raamatuid lõpeb seegi lugu toreda puändiga – siiski sellisega, mis pole võõras ühelegi väikeste lastega perele.
Märksõnad:
Koolibri
Tiiu Kitsik
lastekirjandus
nooremale koolieale
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Riidesse, Tiiu Kitsik, Koolibri 2025Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid alla viimati lisatud:
Elin Toona, Lotukata,
Ilmamaa, 1995, hind: 7,00 eurot
Heljo Mänd, Koer taskus,
Perioodika, 1988, hind: 3,50 eurot
Silvia Rannamaa, Kadri,
Eesti Raamat, 1984, hind: 8,00 eurot
Aino Pervik, Eno Raud, Rein karuradadel. Reisijutt Karjalast,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1962, hind: 4,00 eurot
Adolf Rammo, Kibekäppade küpsetuskojas. Šahh Madani kolmas raamat,
Eesti Raamat, 1974, hind: 4,00 eurot
Eno Raud, Kalevipoeg,
Eesti Raamat, 1970, hind: 16,00 eurot
Asta Kass, Pahupidi puhkus,
Eesti Raamat, 1983, hind: 4,50 eurot
Avo Paistik, Klaabu juhtumused 1,
Perioodika, 1989, hind: 4,00 eurot
Koostanud: Pille Kippar, Tere, tere, tiipajalga! Eesti loomamuinasjutte. Muinaslugusid kogu maailmast,
Kunst, 1976, hind: 3,70 eurot
Aino Pervik, Umbluu. Uusi ja vanu vigurijutte,
Eesti Raamat, 1980, hind: 4,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid all on 3766 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!