Teema: Eesti luule
Pealkiri:
Kui tunda võiks teistmoodi. Elus enesestAutor(id): Anneli Rumm
Kirjastus: Domestra OÜ
Linn:
Aasta: 2021
Originaalkeel:
ISBN: 9789916406168
Lehekülgi: 80
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 210x130
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Luulekogu sündis 2008/2020 kriisiajal.
Luulekogu jutustab elust enesest, hingevalust, meele olemisest ja selle ühtsusest, mõistmisest ja kaastundlikkusest, lihtsalt inimeseks olemisest, eksimusest, pettumusest, rõõmu- ja kurbuse emotsioonidest, soovist luua ja kõige loomisest ning ülima geeniuse loomusest, maailmakriisist, karantiinist ning üldisest elulisest vaatlusest, isiklikust loomusest, taaskohtumise rõõmust - olla, tunda, näha et igas asjas peitub miskit head.
Märksõnad:
Domestra OÜ
luule
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kui tunda võiks teistmoodi. Elus enesest, Anneli Rumm, Domestra OÜ 2021Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Eesti luule alla viimati lisatud:
Doris Kareva, Hingring,
Huma, 1997, hind: 16,00 eurot
Maarja Kangro, Tuul,
Nähtamatu Ahv, 2019, hind: 7,00 eurot
Urve Karuks, Kogutud luuletused,
EKSA, 2019, hind: 18,00 eurot
Betti Alver, Tähetund. Valik luuletusi ja poeeme,
Eesti Raamat, 1966, hind: 8,00 eurot
Viivi Luik, Rängast rõõmust,
Eesti Raamat, 1982, hind: 4,00 eurot
Talvike Mändla, Ja midagi lindudest,
EKSA, 2019, hind: 12,00 eurot
Krafinna, Kasse täis linn,
2019, hind: 10,00 eurot
Kaisa Orgusaar, Tahaksin hüpata merre,
Trükiviis, 2020, hind: 12,00 eurot
Alari Papa Janson, Jäljed udus,
Hea Tegu, 2020, hind: 14,00 eurot
Beebilõust/Andrus Elbing, Resotsialiseerumine + CD,
Võluri Tagasitulek, 2010, hind: 15,00 eurot
Eesti luule all on 3145 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!