Teema: Maailma ajalugu
Pealkiri:
Ajaloo võimsaimad riigidAutor(id): Äripäev
Kujundaja: Kairi Kalmann
Kirjastus: Äripäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2024
Originaalkeel:
ISBN: 9789916707838
Lehekülgi: 96
Sari: Imelise Ajaloo raamat
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Ajaloo võimsaimad riigid on olnud eripalgelised. Mõni, näiteks maiade tsivilisatsioon, koosnes omavahel konkureerivatest ja sõdivatest riigikestest, mida ühendas ühine kultuur. Mõni, nagu Pärsia impeerium, rajati relva jõul. Osa riike – Rooma, Hiina, Vana-Egiptus – võis uhkustada tsentraliseeritud valitsuse ja arenenud riigiaparaadiga. Seikleme ajaloo kõige võimsamate riikide territooriumidel ning vaatleme kadunud impeeriumide tugevaid ja nõrku külgi.
NB Tegemist on ajakirja Imeline Ajalugu ülimenuka erinumbri kõvakaanelise kordustrükiga.
Märksõnad:
Äripäev
Kairi Kalmann
riigid
üldajalugu
ajalugu
vanaaeg
impeeriumid
valitsejad
tsivilisatsioon
kultuuriajalugu
maiad
Vana-Rooma
Egiptus (riik)
Hiina (riik)
Pärsia (riik)
aimekirjandus
Imelise Ajaloo raamat
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Ajaloo võimsaimad riigid, Äripäev, Äripäev 2024Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ajalugu, militaar ja punanurk alla viimati lisatud:
Aigi Rahi, 1949. aasta märtsiküüditamine Tartu linnas ja maakonnas,
Kleio, 1998, hind: 24,00 eurot
Mati Õun, Maailmalõpu relvad,
2008, hind: 10,00 eurot
Viktor Suvorov, Valik,
Olion, 2000, hind: 25,00 eurot
Erkki Koort, Ramon Loik, Jaanika Puusalu, Raul Savimaa, Asendusteenistuse rakendamise võimalused Eesti kaitse- ja kriisivõimekuse suurendamiseks,
Sisekaitseakadeemia, 2023, hind: 5,00 eurot
Uusaeg 8. klassile,
Avita, 1998, hind: 7,00 eurot
V. K. Furajev, P. M. Kuzmitšov, J. S. Girenko... jt., Uusim aeg 1939-1980. Õpik XI klassile,
Valgus, 1981, hind: 4,00 eurot
Emilia Muuga, Ramon Loik, Georg-Henri Kaup, Raul Savimaa, Erkki Koort, Julgeolekuohud Balti riikide merealuste ühendustega seotud kriitilisele taristule,
Sisekaitseakadeemia, 2024, hind: 4,00 eurot
Jüri Saar, Arnold Sinisalu, Ramon Loik, Erkki Koort, Kaide Tammel, Raul Savimaa, Venemaa võimalike arengute mõjust Eesti julgeolekule,
Sisekaitseakadeemia, 2024, hind: 4,00 eurot
Nõukogude riigi ja õiguse alused. Õppevahend VIII klassile,
Valgus, 1977, hind: 5,00 eurot
Guido Ilves, Loodusõnnetused, mis vapustasid maailma,
OÜ Asporal, 1999, hind: 9,00 eurot
Ajalugu, militaar ja punanurk all on 5960 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!