Oi mis paradiis see Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Oi mis paradiis see näib, John Cheever, Perioodika 1985 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Müügil 55571 raamatut
Otsi raamatut
Vaikimisi pealkirjadest ja autorite nimedest,
otsi lisaks ka muudelt väljadelt (aeglasem).
Ostukorv

"Kalender 1988""Internet. Netscape Communicator, I..""Kõigi aegade parim trikiraamat""100 asja, mida koolilõpetaja lõp..""Focus on Year 12. Töövihik""Arv ja number. Kuidas inimesed arv..""Eesti ajalugu gümnaasiumile""Pinnatekstuuride piibel. Üle 800 ..""Maalehe kartuliraamat""Daodejing. Kulgemise väe raamat""Fuuga""Juku naljad""Talurahvakalender 1947""Infotehnoloogia käsiraamat koolid..""Rahvaravitseja 2009/ 3""Võitlus kahel rindel ehk eestlase..""Veateated Windows'is. Valik eestik..""Valgamaa mõisad ja mõisnikud""Juhtum looduskaitsealal. Film-muin..""Geniaalsed koerad. Milles avaldub ..""Controlling Software Projects: Man..""Eesti Vabariigi põhiseadus""Akadeemia 1997/8""Eesti kunsti sidemeid XX sajandi a..""Inglise-eesti eksitussõnastik""Pärija Kalkutast""Dünaamilised andmestruktuurid""Tervendaja 2012/10""OpenOffice.org""Okseoksjon""Süütunne""Valküüride kokkupõrge""Lõbusad ajaviitemängud""Pikker 1980/1-24""Konfutsiuse tarkuseraamat""Väändikäkk. Ungari huumori- ja ..""Armas aeg [huumorikogumik]""Londiste, õige nimega Vant""Photoinduced field-assisted electr..""Elamise tähtsus""Ajaloo töövihik 7. klassile 1. o..""Korrumpeerunud meditsiin""Kuu on karm armuke""Füüsika. 8. klass""Eesti rahva ajaraamat""Lilleõite keel ja meel""Henn Rebane""Aadam, Eeva ja kokkuhoid. Bulgaari..""Палестинские исто..""A Super Kinda Feelin'""Rahulikumad, lihtsamad, rõõmsama..""Saaresinine""Koeraomaniku kokaraamat""Eesti riigikaitsepoliitika aastail..""Lemmikute raamat. Kasteheinas põl..""Arvuti ja Internet seenioridele. W..""Füüsika ülesannete kogu põhiko..""Väike Laisk ja Suur Laisk""Etiopathogenetic and clinical aspe..""Soololaulud III. Избранны..""Big love movie themes""Kiri Maailmale""Vaateid teelahkmelt""Utoopia""Loodusõnnetused, mis vapustasid m..""Esmatutvus personaalarvutiga""Tsooniteraapia""Väike paha tuju raamat""Vagajutt vaskraamatust""Maailmade liikumine""Koerte haigused"
71 tk kogusumma: 668,50 EUR

Teema: Sari/Perioodika: Loomingu Raamatukogu (LR)
Pealkiri: Oi mis paradiis see näib
Autor(id): John Cheever

Kirjastus: Perioodika
Linn: Tallinn
Aasta: 1985
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Enn Soosaar
Lehekülgi: 80
Sari: Loomingu Raamatukogu 48

Seisukord: kohati kulunud kaaned, raamatukogu ja raamatukogust mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korralik

Mõõdud: 130 × 200 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega

Sisu:
John Cheever sündis 1912. aastal Massachusettsis.
Ta kirjutas väidetavalt üle saja lühijutu. Valikut neist pakuvad kuus kogumikku, millest esimene - «Viis, kuidas mõned inimesed elavad» - ilmus 1943 ja kuues - «Õunte maailm» - 1973.
John Cheever on Ameerika keskklassi kommete ja moraalikäsituste teravapilguline jälgija, kes saadab oma sisemises hämmingus olevaid, kuid meelsasti igas uusaja tiritammitamises kaasa löövaid protagoniste pikast allakäigutrepist üles, kaardistab detailitäpselt seda peatukstegevat metamorfoosi, mis on tema lapsepõlve ruraalse kodumaa muutnud tänapäeva kaubahallide, kiirmagistraalide ja raalitööstuse Ameerikaks. Eelkõige on Cheever sotsiaalkroonik, kes oma ajastusse kriitiliselt suhtub.

Originaali pealkiri: Oh what a paradise it seems

ameerika ilukirjandus, lühiromaanid

Sari: Loomingu Raamatukogu 1985 Nr. 48

Hind: 3,00 EUR
Otsing autori järgi:

John Cheever, Skandaalne perekond,
Eesti Raamat, 1968

John Cheever, The Angel of the Bridge,
Perioodika, 1993

Teema Sari/Perioodika: Loomingu Raamatukogu (LR) alla viimati lisatud:

Toomas Paul, Uskmatu Tooma lugu,
Kultuurileht, 2009, hind: 6,00 eurot

Samanta Schweblin, Nähtamatu niit,
Kultuurileht, 2020, hind: 5,00 eurot

Etgar Keret, Kissingeri igatsedes,
Kultuurileht, 2019, hind: 8,00 eurot

Kate Chopin, Virgumine,
Perioodika, 2002, hind: 7,00 eurot

Marusja Klimova, Majake Bois-Colombes’is,
Kultuurileht, 2016, hind: 8,00 eurot

Hans Jürgen Eysenck, Tunne oma võimeid,
Perioodika, 1972, hind: 3,50 eurot

Graham Greene, Vaikne ameeriklane,
Ajalehtede-Ajakirjade Kirjastus, 1958, hind: 3,50 eurot

Ray Bradbury, 451° Fahrenheiti,
Ajalehtede-Ajakirjade Kirjastus, 1959, hind: 7,00 eurot

Doris Lessing; Toimetanud: Otto Samma, Imerohi ei ole müüdav ja teisi jutte,
Perioodika, 1957, hind: 3,50 eurot

Ilja Ilf, Jevgeni Petrov, Kolumbus kinnitab otsad,
Ajalehtede-Ajakirjade Kirjastus, 1958, hind: 4,00 eurot



Sari/Perioodika: Loomingu Raamatukogu (LR) all on 1714 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Oi mis paradiis see näib, John Cheever, Perioodika 1985 | vanaraamat.ee
Oi mis paradiis see näib, John Cheever, Perioodika 1985 | vanaraamat.ee
Oi mis paradiis see näib, John Cheever, Perioodika 1985 | vanaraamat.ee
Oi mis paradiis see näib, John Cheever, Perioodika 1985 | vanaraamat.ee
Oi mis paradiis see näib, John Cheever, Perioodika 1985 | vanaraamat.ee
Oi mis paradiis see näib, John Cheever, Perioodika 1985 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud