Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri:
Maksuametniku surmAutor(id): Margus Sanglepp
Kujundaja: Anneli Reinsalu
Kirjastus: Sang & sõbrad
Linn: Tallinn
Aasta: 2004
Originaalkeel:
ISBN: 994910274x
Lehekülgi: 128
Seisukord: pisut kulunud kaaned, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras
Mõõdud: 130 × 190 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Esimene politseipatrull kihutab sündmuskohale paari minutiga. Seejärel sõidab metsa alla politseivärvides väikebuss, hetk hiljem hallikarva Audi. Sireenid huilgavad, siniste lampide sähvimine, uste paukumine ning politseinike hõiked pigem ehmatavad Jutat, kui aitavad rahuneda. Koer taganeb vastu perenaise jalgu ja uriseb.
«Minge, proua, palun sellesse väikebussi, kohe hakatakse teilt tunnistusi võtma!» kamandab üks politseiametnikest ja hakkab mändide vahele triibulisi piirdelinte vedama. Ülejäänud mundrimehed sätivad prožektoreid üles ja ajavad uudistama kogunenud möödujaid eemale.
Juta Maasikas astub Ford Transiti salongi ja vajub ohates istmele. Ärevustunne muudab hingamise raskeks ja kõne katkendlikuks. Siis läheb kõik silme ees mustaks. Nooremkonstaabel Risto Kivinukk püüab abitult mapiga tuult tekitades naist turgutada, aga see ei aita. Taksikoer niutsub.
«Kurat, mehed, kuhu see kiirabi jääb, tunnistaja annab otsad!» hüüab politseinik üle bussiukse.
«Laibaga pole neil ju kunagi kiiret. Võta nendega uuesti ühendust ja ütle, et on hädaolukord,» kõlab askeldajate seast vastus.
Märksõnad
eesti
ilukirjandus
kriminaalromaanid
Hind:
7,00 EURTeema
Kriminaal- ja põnevusromaanid alla viimati lisatud:
Henry Rider Haggard, Lysbeth,
Kuldsulg, 1995, hind: 3,00 eurot
Georges Simenon, Maigretl läheb silme ees mustaks,
Kuldsulg, 1995, hind: 4,00 eurot
Maj Sjöwall, Per Wahlöö, Naerev politseinik,
Kuldsulg, 1994, hind: 4,00 eurot
Frank Lucius Packard, Nüüdsest peale,
Kuldsulg, 1998, hind: 3,00 eurot
Henry Rider Haggard, Udu rahvas. Seiklusromaan,
Kuldsulg, 1999, hind: 4,50 eurot
John Grisham, Aeg on antud tappa,
Kupar, 1995, hind: 18,00 eurot
Håkan Nesser, Komissar ja vaikus,
Eesti Raamat, 1990, hind: 8,00 eurot
John Gardner, Keegi ei ela igavesti,
Eesti Raamat, 1997, hind: 7,00 eurot
Dick Francis, Suitsukate,
Varrak, 1999, hind: 6,00 eurot
Agatha Christie, Laip raamatukogutoas,
Katherine, 1991, hind: 5,00 eurot
Kriminaal- ja põnevusromaanid all on 3689 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!