Teema: Armastusromaanid
Pealkiri:
Kõrgklassi võrgutuskunstAutor(id): Maxine Sullivan
Kirjastus: Ersen
Linn: Tallinn
Aasta: 2011
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Melena Liivet
ISBN: 106 × 172 mm
Lehekülgi: 232
Sari: Harlequin Kirg 34.
Seisukord: normaalses korras raamat, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras
Mõõdud: 106 × 172 mm
Suurus: taskuformaadis ja pehmes köites raamat
Sisu:
Mees vajas armukest. See tähendab, kedagi, kes mängiks tema armukest. Kui Jenna Branson esitas seelikukütist miljardär Adam Rothile nõude, et too maksaks tagasi raha, mille ta vend Jenna perekonnalt välja pettis, nägi Adam enda jaoks võimalust. Ta lubas süüdistuste paikapidavust uurida vaid juhul, kui naine teeskleb, et on mehega seotud — intiimselt. Adam oli kõigeks valmis, et oma parima sõbra naise soovimatust tähelepanust pääseda. Kuigi ettepanekut näis olevat lihtne täita, muutub nende võrgutusmäng peagi millekski enamaks. Lõpuks peavad mõlemad langetama raske otsuse: kas jääda perekonnale lojaalseks... või nautida igavest õnne.
34. raamat sarjast Harlequin Kirg
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kõrgklassi võrgutuskunst, Maxine Sullivan, Ersen 2011Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Ilmar Särg, Vanad Armastuskirjad. Ajalooline romaan,
Lambri Raamat, 2023, hind: 16,00 eurot
Mait Vaik, Juss ja vennad,
2013, hind: 6,00 eurot
Robert Asprin, Jälle üks mõnus müüt. Müüt ja eksiarvamused,
Festart, 2003, hind: 10,00 eurot
Andrus Kivirähk, Sinine sarvedega loom,
EKSA, 2019, hind: 20,00 eurot
Margit Peterson, Mustade silmadega mees,
Hea Tegu, 2020, hind: 15,00 eurot
Margit Peterson, Roheliste silmadega mees,
Hea Tegu, 2021, hind: 15,00 eurot
Julius Fucik, Reportaaž silmusega kaelas,
Eesti Raamat, 1967, hind: 4,00 eurot
Robert Louis Stevenson, Ballantrae isand. Talvine lugu,
Kunst, 1994, hind: 2,00 eurot
Jacqueline Susann, Nukkude org I,
Varrak, 1992, hind: 3,00 eurot
Trygve Gulbranssen, Ja taamal laulavad metsad,
Eesti Raamat, 1992, hind: 4,00 eurot
Ilukirjandus all on 22539 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!