Virmalised New York Times'i Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Virmalised. New York Times'i bestseller, Nora Roberts, Ersen 2005 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Müügil 57835 raamatut
Otsi raamatut
Vaikimisi pealkirjadest ja autorite nimedest,
otsi lisaks ka muudelt väljadelt (aeglasem).
Ostukorv

"Planeet Maakera""Mort""Sellised nad on... inglased""Looming 1994/10. Eesti Kirjanike L..""Ärikontaktid kerge vaevaga. Abiva..""Eesti piim. Eesti Piimaliidu raama..""Stiiliajaloolise ja marksistliku k..""Teeme tervislikud road nauditavaks""Eesti riigi põhikirä´""Minu kaotatud eluvõitlus""Otsekui hirv kisendab... Mälestus..""Lähiajalugu. Õpik XII klassile""The Journey Home: Autobiography of..""Tuuline rand IV""Unustatud operetipärl Therese Rai..""Miljonid kassid""Lahtivõetavad liited""Elu ja inimesed. Intervjuude kogum..""Minu ülikoolid""Energiaallika raamat""Lindude rõngastamine Eesti NSV-s ..""Praktiline rahvaravi II""Aateaabicatõed. Isamaa ja ma Ise""Kumo kaldu kuldakaivo""Noppeid tallatud radadelt""Totter maailm 2. osa. Eriskummalis..""Frau Sorge""Aegade kutse""Pilve all ja pilve piiril""Caricaturas. Sem palavras""Tuuleveski. Nelikümmend ja üks k..""Vastutuule toel""Võitle kardiovaskulaarse puudulik..""Kümme mõtet ajast""Sumo""Maailmakirjanduse peajooni""Oskuskeel ja seaduste keeleline rÃ..""Matemaatika 1. klassile""Tallinna Polütehniline Instituut ..""Idamaade ravikunst IV""Artur Tõhu unenägu (luuletused)""Admiral""Ajaratta uutes ringides. Mälestus..""Evangelism tules""GorbatÅ¡ov""Igal kohal oma lugu (Eesti kohamui..""«Kriminaaltango» ja väga korral..""Mis on hea ja mis on halb (värssj..""Laulab Vello Orumets""Labori käsiraamat. Ühendlabor (Ã..""Lihtne köögikunst""Kivistiku elulõngaraamat""Undi-jutud. Mälestusi Mati Undist""Tagaaetav""Poeetiliselt korrektne. Kalambuuri..""100 aastat moderntantsu. Pilguheit..""Kogutud novellid I-II""Uri Geller. Mustkunstnik või müs..""Liiga pikk elu""Juhan Sütiste. 1899-1945. Bibliog..""Viisaastak Õpilasmalevas 2013-201..""Ja päike tõuseb. Fiesta"
62 tk kogusumma: 570,36 EUR

Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri: Virmalised. New York Times'i bestseller
Autor(id): Nora Roberts
Kujundaja: Nonparell


Kirjastus: Ersen
Linn: Tallinn
Aasta: 2005
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Ülle Jälle
ISBN: 9985769546
Lehekülgi: 454
Sari: New York Times'i bestseller

Seisukord: pisut kulunud kaaned, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras

Mõõdud: 150 × 215 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega

Sisu:
#T010# VPT

Lunacy oli Nate Burkeïi viimane võimalus. Baltimore'is oli ta politseinikuna näinud oma paarimeest tänaval suremas ja süütunne jälitab teda senini. Kuna tal pole kusagile mujale minna, võtab ta vastu politseiülema koha selles väikeses ja kauges Alaska linnakeses.
Esimesed töönädalad on suhteliselt sündmustevaesed, sest peale paari auto ning auto ja põdra kokkupõrke pole midagi lahendada. Ent just siis, kui Nate hakkab arvama, et on teinud suure vea, tõstab ootamatu suudlus uusaastaööl Alaska taevas veiklevate virmaliste all ta tuju ja veenab pisut kauemaks Lunacysse jääma.
Meg Galloway on sündinud ja kasvanud Lunacys. Ta on harjunud üksi olema. Tema isa kadus, kui tüdruk oli alles laps, ja ta on õppinud olema iseseisev. Ta lendab oma väikese lennukiga ja elab linnast väljas, seltsilisteks ainult koerad. Pärast uusaastaöö suudlust politseiülemaga andub ta kirele, olles otsustanud hoida nende suhte võimalikult lihtsa.
Kuid Nate'i kurbades silmades on midagi, mis liigutab Megi ja soojendab tema jäätunud südant. Elu Lunacys läheb põnevamaks. Mitu aastat tagasi pandi ühel linna ümber kõrguvatest mägedest toime mõrv, mis on senini lahendamata, ja Nate kahtlustab, et süüdlane jalutab ikka veel vabalt ning jultunult linnakese tänavail.
Ta toob päevavalgele saladused ja kahtlused, mis on rahuliku pinna all pulbitsenud. Samas lööb välja ka suurlinnavõmmi võitlejaloomus, mis kunagi teda politseinikuametit valima kallutas. See avastus muidugi kipub ohustama tema uut elu ja armastust, mille ta on lõpuks leidnud...


Originaali pealkiri Northen lights. Eesti keeles

Märksõnad:
ameerika
ilukirjandus
põnevusromaanid

Sari: New York Times'i bestseller

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Otsing autori järgi:

Nora Roberts, Läbi aja,
Ersen, 2010, hind: 14,00 eurot

Nora Roberts, Teekonna lõpp,
Ersen, 2005, hind: 14,00 eurot

Nora Roberts, Õhus tantsides. Esimene raamat triloogiast Kolme Õe saar,
Ersen, 2003, hind: 8,00 eurot

Nora Roberts, Kadunud ja taasleitud aarded,
Ersen, 2008, hind: 8,00 eurot

Nora Roberts, Hollow. Triloogia Seitsme märk teine raamat,
Ersen, 2008, hind: 15,00 eurot

Nora Roberts, Peegeldused. Esimene raamat,
Ersen, 2013, hind: 8,00 eurot

Nora Roberts, Teadmiste võti II,
Ersen, 2004, hind: 9,00 eurot

Nora Roberts, Silmitsi tulega. Kolmas raamat triloogiast Kolme Õe saar,
Ersen, 2003, hind: 8,00 eurot

Nora Roberts, Ausad illusioonid,
Ersen, 2005, hind: 12,00 eurot

Nora Roberts. Toimetanud Mari Kolk, Vapruse võti. Triloogia III raamat,
Ersen, 2004, hind: 10,50 eurot

Nora Roberts, Vaikuse org. Triloogia 3. raamat,
Ersen, 2007, hind: 14,00 eurot

Nora Roberts, Kollektsionäär,
Ersen, 2014, hind: 16,00 eurot

Teema Kriminaal- ja põnevusromaanid alla viimati lisatud:

Agatha Christie, Nemesis,
Elmatar, 1997, hind: 6,00 eurot

Agatha Christie, Sädelev tsüaniid,
Elmatar, 1995, hind: 4,00 eurot

Georges Simenon, Maigret ja härra Charles,
Tänapäev, 2004, hind: 9,00 eurot

Erle Stanley Gardner, Kogeleva piiskopi juhtum,
Elmatar, 1996, hind: 6,00 eurot

Alistair MacLean, Karusaar,
Ersen, 2001, hind: 7,00 eurot

Colin Dexter, Viimati nähtud ristmikul,
Kupar, 1999, hind: 7,00 eurot

Vladimir Karatkevitš, Kuningas Stahhi ajujaht,
Eesti Raamat, 1983, hind: 3,80 eurot

Ira Levin, Rosemary laps,
Katherine, 1990, hind: 3,00 eurot

Ellis Peters, Jääneitsi. Keskaegne mõistatus,
Elmatar, 2006, hind: 2,00 eurot

Chris Morgan Jones, Å aakali saatus,
2014, hind: 13,00 eurot



Kriminaal- ja põnevusromaanid all on 3997 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Virmalised. New York Times
Virmalised. New York Times
Virmalised. New York Times
Virmalised. New York Times
Virmalised. New York Times
Virmalised. New York Times

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud