Teema: Laste- ja noortekirjandus: välisautorid
Pealkiri:
Soome loomamuinasjutteAutor(id): koostaja Pirkko-Liisa Surojegin; toimetaja Eve Leete; järelsõna autor Kristi Salve
Kirjastus: Pegasus
Linn: Tallinn
Aasta: 2024
Originaalkeel:
Tõlkija: Viivi Variksaar
ISBN: 9789916167014
Lehekülgi: 176
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 240x165
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
„Soome loomamuinasjutte“ on tee rohelisse salapärasesse Metsola loomariiki. Raamat toob Soome metsad ja nende elanikud tänapäeva lastele lähemale ja meenutab, et mets on meie vaimsuse kodu, turva- ja seikluspaik. Soome kunstnik Pirkko-Liisa Surojegin on raamatusse valinud ligi viiskümmend soome muinasjuttu – humoorikaid, tegevusrohkeid, tundlikke, tarku – ja illustreerinud need loominguliselt ning traditsioone järgides. Raamatu lehekülgedel tegutsevad tugev karu, salakaval rebane, kuri hunt, nutikas jänes ja ülejäänud värvikad metsaelanikud. Nagu muuseas saab lugeja teada, miks jänesel on mokk lõhki, kuidas rebane sai valge sabaotsa ning miks kana ja kukk hirmsasti ehmusid.
Märksõnad:
Kirjastus Pegasus
lastekirjandus
muinasjutud
Suomen lasten eläinsadut. Eesti keeles
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Soome loomamuinasjutte, koostaja Pirkko-Liisa Surojegin; toimetaja Eve Leete; järelsõna autor Kristi Salve, Pegasus 2024Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus: välisautorid alla viimati lisatud:
Walter Oliviers, Erik läheb reisile,
Koolibri, 2006, hind: 4,00 eurot
Johann Wyss, Šveitsi perekond Robinson,
Ersen, 2000, hind: 7,00 eurot
Konstantin Paustovski, Soe leib ja teisi muinasjutte,
Eesti Raamat, 1979, hind: 2,00 eurot
Mark Twain, Tom Sawyeri seiklused,
Sinisukk, 2007, hind: 6,00 eurot
Samuil Maršak, Kaksteist kuud,
Avita, 2007, hind: 5,00 eurot
Joel Chandler Harris, Onu Remuse jutte,
Oktoober, 1992, hind: 5,00 eurot
Aleksandr Puškin, Muinasjutud,
Eesti Raamat, 1976, hind: 6,00 eurot
Isabel Gaines, Disney, Puhhi üllatuskorvid,
Egmont Estonia, 2001, hind: 3,00 eurot
Christine Nöstlinger, Vahetuslaps,
Eesti Raamat, 1990, hind: 10,00 eurot
Astrid Lindgren, Röövlitütar Ronja,
Sinisukk, 2003, hind: 15,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus: välisautorid all on 5487 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!