Kadunud vaated Tallinna muutumine Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Kadunud vaated. Tallinna muutumine enam kui 400 fotol, Aare Olander, Tänapäev 2011 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Aed. Aianduse ajakiri 1938/1. XVI ..""Studies on the stress-inducible ps..""Tartu 1944-1984 (kogumik Tartu vab..""Akadeemia 2004/4""Tekstiõpetuse töövihik keskkool..""Sõjapealiku pruut""Soome keele õpik. Lugemik, gramma..""Algteadmisi küberneetikast""Encyclopedia of Sofas""Prodigal son""Vene-eesti vestmik. Русско-..""Kollektiivide eksliibrised. Näitu..""Konrad Mägi (1878-1925)""A ja O taskuteatmik. Miljon fakti ..""Pochody Klasiku - hudba hradni str..""Keevitaja käsiraamat""Tervendaja 2008/11""Valguse poole""Lingua latina in medicina. Ladina ..""Nõmmliivatee""Salat, mu arm""Esimese, teise ja kolmanda Moosese..""Toataimede raviomadused""Külg ees armastusse. Esimene raam..""Armastuse silmad""Mahlad ja mahlajoogid""Diaboliaad""""Novel applications of SNP array da..""Measurement of top-of-canopy spect..""Imeuhmer""Sõna õigel ajal""Nõukogude teadus - sisult sotsial..""Aed. Aianduse ajakiri 1937/11. XV ..""Kolmas Silm 2005/4. Avara elutunne..""Ravimid roheluses""Large-scale motions in the Univers..""Kolmas Silm 2005/2. Avara elutunne..""Süda ei valeta""Ravimtaimeraamat lastele. Igas van..""Inimese topoanatoomia (õppevahend..""Ideaalne pruut""Ja siis sa tulid""Selles sõjas mina ei sure""Hiina tervishoiu saladused. Loodus..""Perekonnaasjad""Vaadelgem planeete""Pöörane teismeline""Mustade silmadega mees""Jõgeva spordi biograafiline leksi..""Eesti Autosport 2014""Ihaldatu""Tartu Rock! Tartu Rock! Ühe korvp..""Rahvusvaheline haiguste klassifika.."
54 tk kogusumma: 561,80 EUR

Teema: Eesti ajalugu
Pealkiri: Kadunud vaated. Tallinna muutumine enam kui 400 fotol
Autor(id): Aare Olander
Kujundaja: Andres Tali


Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2011
Originaalkeel:
ISBN: 9789949271504
Lehekülgi: 256

Seisukord: normaalses seisukorras raamat

Mõõdud: 247x205x24 mm
Suurus: suures formaadis kõvade kaantega

Sisu:
„Kadunud vaated“ pakub sadade vanade ja kaasaegsete fotode võrdluse abil aimu, kuidas on viimase sajakonna aasta jooksul muutunud Tallinna kesklinn. Raamatus puuduvad paljukäsitletud vanalinna vaated, rõhk on piirkonnal, mis jääb vanalinna ning mere ja raudteede poolringi vahele. Motiivid on jaotatud üheksasse peatükki, mis Viru väljakust ja Narva maanteest päripäeva alustades jõuavad Hobujaama tänava kaudu ringiga ümber vanalinna samale väljakule tagasi. Eri asumid on leidnud kajastamist erineval määral. Nii ei ole näiteks Uues Maailmas või Kelmikülas olnud nii põhjalikke muutusi kui Kompassis või Keldrimäel. Tähelepanu koondamine peatänavatele on ka loomulik, sest nende areng ja muutumine on linlastel pidevalt silme ees.Iga peatüki juurde kuulub väljavõte Tallinna 1885. aasta kaardist, lisatud on hilisemaid kaarte.

Märksõnad:
Tallinn
linnavaated
linnaosad
linnaarhitektuur
arhitektuuriajalugu
linnaajalugu
muutused
20. saj.
2000-ndad
fotoalbumid
kommentaarid
ajaloolised kaardid

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Ajalugu, militaar ja punanurk alla viimati lisatud:

Peter Englund, Poltaava,
Argo, 2006, hind: 15,00 eurot

Jan Burian, Bohumila Mouchova, Etruskide kuulsus ja langus,
Valgus, 1973, hind: 3,00 eurot

Nikolai Nikolski, Vene kiriku ajalugu,
Eesti Raamat, 1988, hind: 5,00 eurot

Koostajad ja toimetajad Jaan Kivistik, Riina Miljan, Reet Põldaru, Ülle Roosmaa, Eesti Maaülikool. Majandus- ja sotsiaalinstituut 40,
Eesti Maaülikool, 2009, hind: 13,00 eurot

Aarand Roos, Jumalaga, Kars ja Erzurum. Türgi eestlaste ajalugu,
Kommunaalprojekt, 1992, hind: 5,50 eurot

William Manchester, Kruppi relvad 1587-1968,
Eesti Raamat, 1974, hind: 6,00 eurot

Koostanud Isidor Goldman ja Priit Kaldoja, Tallinna legendid,
Perioodika, 1991, hind: 4,00 eurot

Heino Gustavson, Meditsiinist vanas Tallinnas kuni 1816. a.,
Valgus, 1969, hind: 11,00 eurot

Robert Raid, Kui venelased tulid...,
Kupar, 1995, hind: 14,00 eurot

Karen Ralls, Templirüütlid ja Graal. Rüütliretked,
Ersen, 2004, hind: 20,00 eurot



Ajalugu, militaar ja punanurk all on 6214 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Kadunud vaated. Tallinna muutumine enam kui 400 fotol, Aare Olander, Tänapäev 2011 | vanaraamat.ee
Kadunud vaated. Tallinna muutumine enam kui 400 fotol, Aare Olander, Tänapäev 2011 | vanaraamat.ee
Kadunud vaated. Tallinna muutumine enam kui 400 fotol, Aare Olander, Tänapäev 2011 | vanaraamat.ee
Kadunud vaated. Tallinna muutumine enam kui 400 fotol, Aare Olander, Tänapäev 2011 | vanaraamat.ee
Kadunud vaated. Tallinna muutumine enam kui 400 fotol, Aare Olander, Tänapäev 2011 | vanaraamat.ee
Kadunud vaated. Tallinna muutumine enam kui 400 fotol, Aare Olander, Tänapäev 2011 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud