Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri:
Uurivad Tommy ja Tuppence 1. osaAutor(id): Agatha Christie
Kirjastus: Varrak
Linn:
Aasta: 2016
Originaalkeel:
Tõlkija: Karin Suursalu, Maia Planhof, Ralf Toming
ISBN: 9789985338032
Lehekülgi: 447
Seisukord: normaalses korras kasutatud raamat
Suurus: tavaformaadist suuremas formaadis ning kõvas köite raamat
Sisu:
Tommy ja Tuppence on detektiivid, kelle tegutsemist on Agatha Christie kirjeldanud neljas romaanis ja ühes jutukogus. Detektiivide tegelikud nimed on Thomas Beresford ja Prudence Beresford (neiupõlvenimega Cowley). Sarja esimene romaan oli «Salavastane» (1922) ning kõigepealt proovisid Tommy ja Tuppence õnne väljapressimisega. Üsna pea said nad aru, et detektiivitöö on palju põnevam ja mõnel juhul ka tulusam. Tommy ja Tuppence vananevad raamatute käigus, nad abielluvad ja saavad lapsed ning viimases romaanis on nad juba üle seitsmekümnesed, kuid endiselt uudishimulikud ja täis seiklusvaimu. Nagu detektiividel ikka, tuleb ka neil igas raamatus lahendada uus ülesanne ning sageli satuvad nad mingi kahtlase loo peale täiesti juhuslikult. Nii on nad «Salavastases» alles noored ning tahavad end proovile panna. Kui nad kuulutavad, et võivad minna ükskõik kuhu või teha ükskõik mida, ei arvestada nad paraku ohuga, millesse võivad sattuda. Sarja teine osa «V või W» viib lugejad ja kangelased Teise maailmasõja aegsele Inglismaale ja paljastada tuleb ohtlik natside agent. Kolmandas raamatus «Pöial sügeleb kui hull» satub sündmuste keerisesse eelkõige Tuppence, kellele tunduvad hooldekodus toimunud sündmused sedavõrd kahtlased, et ta hakkab neid lähemalt uurima.
Märksõnad:
krimi ja põnevus
maailma ilukirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Uurivad Tommy ja Tuppence 1. osa, Agatha Christie, Varrak 2016Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Otsing autori järgi:
Agatha Christie, Haripunkti poole,
Hotger, 1994, hind: 4,50 eurot
Agatha Christie, Tõus ja mõõn viib kaasa. Hercule Poirot inimlik lahendus,
Ilmavalgus, 1995, hind: 5,00 eurot
Agatha Christie, Seven Dialsi mõistatus,
Katherine, 1993, hind: 3,50 eurot
Agatha Christie, Üks, kaks, kingapannal kinni naks,
Varrak, 2004, hind: 7,00 eurot
Agatha Christie, Miks nad ei kutsunud Evansit?,
Oktoober, 1991, hind: 7,00 eurot
Agatha Christie, Kass tuvide seas,
Katherine, 1994, hind: 5,00 eurot
Agatha Christie, Mõrvad Mesopotaamias,
Elmatar, 1998, hind: 5,00 eurot
Agatha Christie, Mõrv Idaekspressis. Eesti Päevalehe romaaniklassika,
Eesti Päevalehe AS, 2007, hind: 15,00 eurot
Agatha Christie, Elevandid mäletavad,
Elmatar, 1999, hind: 2,50 eurot
Agatha Christie, Kerge on tappa,
Hotger, 1994, hind: 4,50 eurot
Agatha Christie, Surm pilvede kohal,
Elmatar, 1999, hind: 8,00 eurot
Agatha Christie, Saladuslik juhtum Stylesis. Eesriie,
Eesti Raamat, 1984, hind: 4,00 eurot
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
James Herriot, Koerajutud,
Eesti Raamat, 1995, hind: 8,00 eurot
Barbara Wood, Domina,
Varrak, 2000, hind: 14,00 eurot
Herman Sergo, Lootsitoa jutud,
Eesti Raamat, 1967, hind: 3,00 eurot
Mait Ando Raun, Kollane maja,
Kupar, 1994, hind: 1,50 eurot
Anton Hansen Tammsaare, Elu ja armastus,
Eesti Raamat, 1966, hind: 8,00 eurot
Margaret Craven, Öökull huikas mind,
Kupar, 1991, hind: 6,00 eurot
Nikolai Gogol. Koostanud: Ann Malts, Jutustusi. Revident,
Eesti Raamat, 1982, hind: 3,50 eurot
Stendhal, Punane ja must. XIX sajandi kroonika,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1956, hind: 7,00 eurot
Artur Erich, Äike,
Eesti Raamat, 1991, hind: 4,50 eurot
Kari Hotakainen, Kaitsekraavi tee,
Tänapäev, 2005, hind: 5,00 eurot
Ilukirjandus all on 23284 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!