Teema: Kalandus, jahindus, mesindus
Pealkiri:
Angerjas. Eluviisid. Püügitehnikad. Retseptid.Autor(id): Ain Järvalt, Andres Ross, Arvo Tuvikene, Jarko Jaadla, Maidu Silm, Priit Bernotas
Kirjastus: Ajakirjade Kirjastus
Linn:
Aasta: 2017
Originaalkeel:
ISBN: 9789949393879
Lehekülgi: 80
Sari: Kalale!
Seisukord: heas korras raamat
Mõõdud: 205x135
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Ei ole teist sellist kala Eesti vetes kui angerjas. Mis ajendab teda Sargasso meres vaevalt marjast koorununa ette võtma ohtlikku teekonda üle ookeani, et jõuda Euroopasse? Miks peab ta täiskasvanuna kudema tagasi minema just sinna, kust tuli?
Ja see tema välimus. On ta siis kala või uss? Kas ta tegelikult ka tuleb veest välja ja siugleb mööda maad? Käib ta põllul talumeeste herneid söömas?
Angerja eluviisidest, rännetest, asustamistest ja saakidest Eestis kirjutavad rohkelt fotode ja joonistega varustatud artiklites kalateadlased Ain Järvalt, Arvo Tuvikene, Maidu Silm ja Priit Bernotas. Lihtsalt ja selgelt tutvustavad angerjapüüki nii Emajõel kui Lõuna-Eesti järvedel kogenud kalamehed Andres Ross ja Jarko Jaadla. Samuti on raamatus ära toodud mõnede enamlevinud, üllatavalt lihtsalt valmivate angerjahõrgutiste retseptid – suitsuangerjast marinaadini.
„Angerjas. Eluviisid. Püügitehnikad. Retseptid“ on populaarse Kalale! kalaraamatute sarja 17. raamat.
Head lugemist!
Märksõnad:
Ajakirjade Kirjastus
Kalale!
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Angerjas. Eluviisid. Püügitehnikad. Retseptid., Ain Järvalt, Andres Ross, Arvo Tuvikene, Jarko Jaadla, Maidu Silm, Priit Bernotas, Ajakirjade Kirjastus 2017Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kalandus, jahindus, mesindus alla viimati lisatud:
Enn Vaino, Laanes kaigub jahisarv (1. osa),
2003, hind: 6,00 eurot
Virve Kulbin, Tähtsamad mesindustehnilised põhinõuded,
Eesti NSV Põllumajanduse Ministeerium, 1970, hind: 5,00 eurot
Koostanud: Tiit Randla, Jahimehe käsiraamat,
Valgus, 1979, hind: 6,00 eurot
Herman Talts, Tegelik mesindus,
Valgus, 1971, hind: 6,00 eurot
Vello Vainura, Jahieetika küsimusi,
Eesti Raamat, 1967, hind: 1,50 eurot
Koostanud ja toimetanud: Tiina Tammet, Eesti meeraamat,
Forma Media, 2007, hind: 8,00 eurot
Nikolai Rukovski, Mööda ulukite jälgi,
Valgus, 1987, hind: 4,00 eurot
Matthias Thun, Mahemesindus. Mesilaste pidamine kosmiliste rütmide järgi,
Maalehe Raamat, 2003, hind: 35,00 eurot
Koostanud Heinrich Allikivi, Mesindusinventar. Mesinike endi loodu,
Valgus, 2003, hind: 15,00 eurot
Julius Elango, Õngemees kalavetel I,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1957, hind: 12,00 eurot
Kalandus, jahindus, mesindus all on 449 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!