Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri:
Kolm sekunditAutor(id): Anders Roslund ja Börge Hellström
Kirjastus: Eesti Raamat
Linn: Tallinn
Aasta: 2014
Originaalkeel: rootsi keel
Tõlkija: Mari Jesmin
ISBN: 9789949525621
Lehekülgi: 416
Sari: Mirabilia
Seisukord: heas korras raamat
Mõõdud: 200x140
Suurus: tavaformaadis, pehmes köites
Sisu:
„Kolme sekundi" peategelane on Piet Hoffmann, endine narkar, kelle politsei on vanglas värvanud oma agendiks. Mees on pärit Köningsbergist, oskab vene ja poola keelt ning tal on ülesanne "imbuda" Poola narkomaffiasse ja kui see on korda läinud, sokutatakse ta range režiimiga vanglasse, et ta aitaks seal tegutsevad "pahad" kindlaks teha ja maffiaharu likvideerida. Ühel kohtumisel Poola narkomuuladega on ta mõrva tunnistajaks. Politsei aga otsustab selle mõrva "kinni mätsida" ja Hoffmanni ikkagi vanglasse sokutada, lubades talle pärast ülesande täitmist tasu ja uut elu.
Kui kriminaalkomissar Ewert Grens mõrva uurides kahtlustama hakkab, otsustavad kõrged politseiametnikud agent Hoffmanni (kellel on naine ja kaks väikest poega) maha müüa. Hoffmann on enne oma tagalat kindlustanud ja kuuleb raadiosaatjast snaipri ja Ewert Grensi juttu ja teab, millal tulistatakse vangla kõrval asuva kiriku tornist teda surmav kuul. 1503 m läbimiseks (just niisugune on vahemaa kiriku ja vangla vahel) kulub täpselt 3 sekundit.
Originaali pealkiri Tre sekunder. Eesti keeles
Märksõnad:
Eesti Raamat
Mirabilia
rootsi
ilukirjandus
kriminaalromaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kolm sekundit, Anders Roslund ja Börge Hellström, Eesti Raamat 2014Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
August Mälk, Õitsev meri,
Eesti Raamat, 1983, hind: 4,00 eurot
August Mälk, Taeva palge all,
Eesti Raamat, 1988, hind: 3,00 eurot
Shannon Waverly, Ajutine peavari,
Singoni, 2000, hind: 5,00 eurot
Lev Tolstoi, Anna Karenina I-II,
Eesti Raamat, 1984, hind: 8,00 eurot
Mika Waltari, Kes tappis proua Skrofi?,
Ecotalent, 1994, hind: 4,00 eurot
Oscar Wilde, Dorian Gray portree,
Eesti Raamat, 1972, hind: 12,00 eurot
Pierre Choderlos de Laclos, Ohtlikud suhted,
Eesti Raamat, 1987, hind: 4,00 eurot
Ernest Hemingway, Ja päike tõuseb,
Eesti Raamat, 1978, hind: 5,50 eurot
Lev Tolstoi, Sõda ja rahu I-IV,
Eesti Raamat, 1985, hind: 17,00 eurot
Isaac Asimov, Asum,
Eesti Raamat, 1985, hind: 4,50 eurot
Ilukirjandus all on 22532 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!