Teema: Keeleõpikud
Pealkiri:
CD-d PUUDUVAD!!! Saksa keele õpik edasijõudnule. Deutsch für uns. Ein Lehrbuch für FortgeschritteneAutor(id): Anu Schulz
Kujundaja: Ülle Järve ja Harry Jürgens
Kirjastus: TEA Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 2008
Originaalkeel:
ISBN: 9789985717530
Lehekülgi: 304
Seisukord: normaalses korras raamat, CD-d puuduvad
Mõõdud: 195 × 270 mm
Suurus: suures formaadis, pehmes köites
Sisu:
Uuendatud väljaanne. Esitrükk ilmus 2-s osas: Tallinn : TEA Kirjastus, 1999-2001
Saksa keele õpik edasijõudnuile koos audio-CD ja CD-ROM-iga on õppekomplekt, mis sobib erinevate õpivõimaluste ja -harjumustega keeleõppijale ning on mõeldud iseseisvaks õppimiseks, kursustel kasutamiseks ja keskkooli C-keele õpikuks. Komplekt aitab õppijal arendada suulise ja kirjaliku väljendamise oskust, kuulamisoskust ning oskust töötada saksakeelse tekstiga. Õppekomplekti dialoogides ja jutustavates tekstides kajastuvad olulisimad igapäevateemad, samuti arvutiasjandus, ehitised ja muud vaatamisväärsused ning Euroopa Liidu ja ÜRO-ga seonduv. Mitmekülgsed harjutused aitavad õpitut kinnistada.
Audio-CD
Õpiku dialooge, tekste ja harjutusi loevad saksa keelt emakeelena kõnelejad
Harjutused arendavad hääldamise ja suulise väljendamise oskust
CD-ROM
Interaktiivsed testid
Prinditavad testid
Õpik vastab põhikooli- ja gümnaasiumi riiklikule õppekavale.
Märksõnad:
saksa keel
õpikud
õppematerjalid iseõppijaile
laserplaadid
CD-ROMid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
CD-d PUUDUVAD!!! Saksa keele õpik edasijõudnule. Deutsch für uns. Ein Lehrbuch für Fortgeschrittene, Anu Schulz, TEA Kirjastus 2008Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Keeleõpikud alla viimati lisatud:
Lauri Leesi, Tiiu Vilimaa, Prantsuse keele õpik algajaile,
Valgus, 1974, hind: 13,00 eurot
Inger Eiber-Tamm, T. Mäntylä-Roos, Puhutteko suomea?,
Valgus, 1992, hind: 4,00 eurot
Margit Kuusk, Suomi Selväksi. Soome keele õpik,
Eesti Keele Sihtasutus, 2002, hind: 6,00 eurot
Sylvia Goulding, 15 minutit saksa keelt,
Koolibri, 2007, hind: 14,00 eurot
Tekstist tekstini 2016,
Argo, 2016, hind: 8,00 eurot
Ernst Nurm, Ladina keele grammatika,
Valgus, 1964, hind: 6,00 eurot
Alvina Tatarintseva, Suhtleme eesti keeles. Kõnearenduse harjutused vene õppekeelega kooli 4.-5. klassile,
Ilo, 2008, hind: 5,00 eurot
A. Ehin, L. Hone, A. Kriit, Inglise keele harjutustik keskkoolile. 9. klass,
Valgus, 1986, hind: 2,50 eurot
Alice Ehin, Ingrid Kuljus, Inglise keele grammatika algajaile,
Valgus, 1984, hind: 3,00 eurot
Ilana Faiman, Grammatika.ru. Пособие по русской грамматике для эстонских школ,
Argo, 2007, hind: 15,00 eurot
Keeleõpikud all on 1238 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!