Teema: Maailma ajalugu
Pealkiri:
Kolmanda Riigi tõusAutor(id): Äripäev/Imeline Ajalugu
Kirjastus: Äripäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2025
Originaalkeel:
ISBN: 9789916750858
Lehekülgi: 96
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Isegi kolmveerand sajandit pärast Kolmanda riigi kuulsusetut lõppu tekitab Adolf Hitleri nimi tülgastust ja põlgust, aga ka hämmingut. Kuidas oli ühel kapralil ja kunstiharrastajal võimalik keerata ümber sõrme kogu rahvas? Kuidas õnnestus tal teha tähtsusetust parteist, millel oli ainult 55 liiget, miljoneid endasse haaranud massiliikumine? Nendele küsimustele püüabki raamat „Kolmanda riigi tõus“ vastata. Vaatleme, kuidas Hitleril õnnestus pesta nii oma kaaslaste kui ka lõpuks kogu saksa rahva ajusid, kasutades hirmutamist, küünilist kalkuleerimist, vajadusel vägivalda ning igal võimalusel oma erakordset oraatoriannet, mille abil ta elas välja saksa rahva salajaseimaid fantaasiaid. Kolmanda riigi tõusu ei saa siiski seletada üksnes ühe mehe vildaka mõistuse ja tohutu energiaga. Seega peame rääkima kogu rahvast, kes laskis end ahvatleda võimu ja heaolu illusioonist ning sulges silmad repressioonide ja mõrvade ees. Kui sakslased lõpuks oma silmad avasid, oli käes maailmasõda.
Märksõnad:
Äripäev
ajalugu
The Rise of the Third Reich
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kolmanda Riigi tõus, Äripäev/Imeline Ajalugu, Äripäev 2025Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ajalugu, militaar ja punanurk alla viimati lisatud:
Enn Leisson, Relsid taigas (1. osa),
Eesti Raamat, 1978, hind: 3,50 eurot
Jacques Le Goff; sarja koostaja Marek Tamm, Raha või elu. Majandus ja religioon keskajal,
Varrak, 2002, hind: 15,00 eurot
Õie Elango, Ants Ruusmann, Karl Siilivask, Eesti maast ja rahvast. Maailmasõjast maailmasõjani,
Olion, 1998, hind: 12,00 eurot
Kent Nerburn, Indiaani tarkuste raamat,
Lilleoru Keskus, 2012, hind: 17,00 eurot
Koostanud: Lembit Lauri, Kirjutamata memuaare (1. osa). Katkendeid kaasaegsete elukroonikast helilindil,
Perioodika, 1986, hind: 4,00 eurot
Hillar Palamets, Bütsantsi ja Araabia kalifaadi kultuurist ja olustikust,
Valgus, 1991, hind: 9,00 eurot
Jüri Ant, Eesti 1920. Iseseisvuse esimene rahuaasta,
Olion, 1990, hind: 5,00 eurot
Hillar Palamets, Keskaja kultuurist ja olustikust,
Valgus, 1982, hind: 7,00 eurot
Peter Kadhammar, Vandeseltslased,
Olion, 2000, hind: 6,00 eurot
Tiit Made, Kremlis iseseisvust toomas. Eesti iseseisvuse taastamise 20. aastapäevaks,
Argo, 2011, hind: 12,50 eurot
Ajalugu, militaar ja punanurk all on 6201 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!