Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
ArmAutor(id): Auður Ava Ólafsdóttir
Kirjastus: Eesti Raamat
Linn: Tallinn
Aasta: 2020
Originaalkeel:
Tõlkija: Kadri Sikk
ISBN: 9789916120217
Lehekülgi: 176
Sari: Põhjamaade romaan
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 210x140
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Armastuse ja huumoriga kirjutatud südamlik lugu ühe mehe üllatavast eneseleidmise teest läbi seikluste, mis annavad ta elule uue mõtte. Jonas Ebeneser on tüüpiline tee-kõik-ise mees, kes tunneb sundi „logisevat“ parandada, kuid samas ei suuda ta ise luua korda oma elus. Viiekümnene ja lahutatud, on ta hiljuti teada saanud, et pole oma tütre Gudrun Waterlily bioloogiline isa. Ta on vajunud eksistentsiaalsesse kriisi ja kaotanud kogu elujõu. Hooldekodus oma seniilset ema külastades mõtleb Jonas vargsi, kuidas, millal ja kus end oma viletsusest vabastada. Et tema ainus tütar ta laipa leidma ei peaks, otsustab Jonas, et kõige parem on surra välismaal. Kaasas vaid tööriistakast ja vahetusriided, lendab ta nimetusse riiki, kus õhus on endiselt tunda sõja hõngu. Ta broneerib toa väikeses väheste külalistega hotellis Silence. Seal elades saab ta aru teiste inimeste armide sügavusest, hakates samal ajal oma hingehaavu uues valguses nägema. Tähistamaks elu lõpmatuid valikuid, muutusi ja teist võimalust, on „Arm“ innustav lugu mehest, kogukonnast ja teekonnast läbi meeleheite sügavuste elu mõtte taasleidmise poole. „Arm“ („Ör“) on Islandi kirjaniku ja kunstiajaloo professori Auður Ava Ólafsdóttiri (sünd 1958) viies romaan. Teos on pälvinud Islandi (2016) ja Põhjamaade Nõukogu kirjandusauhinna (2018).
Originaali pealkiri Ör. Eesti keeles
Märksõnad:
Eesti Raamat
Põhjamaade romaan
ilukirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Arm, Auður Ava Ólafsdóttir, Eesti Raamat 2020Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Barbara Cartland, Mägede kutse,
AS Singoni, 1997, hind: 4,00 eurot
Suzanne Robinson, Hauka süda,
Ersen, 1998, hind: 8,00 eurot
Taylor Adams, Pääsu pole,
Pegasus, 2018, hind: 14,00 eurot
Nora Roberts, Pühad patud. New York Timesi bestseller,
Ersen, 1998, hind: 6,00 eurot
Cait London, Võitlus mineviku varjudega. New York Timesi bestseller,
Ersen, 2004, hind: 4,00 eurot
Kobie Krüger, Pere keset loodust. Kõnnumaa võlu ja ilu,
Varrak, 2002, hind: 12,00 eurot
Francoise Chandernagori, Esimene naine,
Eesti Raamat, 2005, hind: 6,00 eurot
Aleksandra Marinina, Stiilimeister,
Ersen, 2006, hind: 7,00 eurot
Aleksandra Marinina, See, kes teab. Triloogia 3. raamat,
Ersen, 2007, hind: 6,00 eurot
Eda Ahi, Kärt Hellerma, Kätlin Kaldmaa, Maarja Kangro, Tiina Ann Kirss, Veronika Kivisilla, Helga Nõu, Carolina Pihelgas, Anu Saluäär, Jelena Skulskaja, Triin Soomets, Elin Toona ja Elo Viiding, Kolmteist eesti kirja,
Kultuurileht, 2016, hind: 4,00 eurot
Ilukirjandus all on 22486 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!