Teema: Eesti luule
Pealkiri:
Täna piisab vähesestAutor(id): Berit Kaschan
Kirjastus: Puänt
Linn: Tallinn
Aasta: 2022
Originaalkeel:
ISBN: 9789916968239
Lehekülgi: 64
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 190x140
Suurus:
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Ma usun, et kuu tagant läheb tee. Ma usun, et selgitused, kuhu see viib, on alati olnud peidetud maailma instrumentaalmuusika paremikku.
Ma usun, et iga sõna sisim soov
on vaikusele meeldida.
„Täna piisab vähesest“ on Berit Kaschani kolmas luulekogu. Selles on elamise lusti ja leppimist, nukrust ja vabastavat narrust. Ning tõdemist, et üldiselt, ikkagi, piisab vähesest.
Kaschani esimene luulekogu “Ma naeran magades” (2016) pälvis Betti Alveri debüüdipreemia nominatsiooni ja Tallinna Ülikooli kirjandusauhinna. Tema luuletuste tõlkeid on ilmunud nii soome, läti, leedu kui ka vene keeles. Lisaks kirjutamisele on Kaschan pühendanud end kirjanduse teraapilise mõju uurimisele ja praktiseerimisele.
Märksõnad:
Puänt
luule
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Täna piisab vähesest, Berit Kaschan, Puänt 2022Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Luule alla viimati lisatud:
Jaan Kaplinski, Valge joon Võrumaa kohale. 54 luuletust 1967-1968,
Eesti Raamat, 1972, hind: 5,00 eurot
Hando Runnel, Laulud tüdrukuga,
Eesti Raamat, 1967, hind: 5,00 eurot
Marie Under, Marie Under. Väike luuleraamat,
Eesti Raamat, 1987, hind: 7,00 eurot
Adam Cullen, Lichen. Samblik,
Näo Kirik, 2017, hind: 6,00 eurot
Jüri Kolk, Fuuga,
Puänt, 2023, hind: 7,00 eurot
Rabindranath Tagore, Ekslevad linnud,
Olion, 1998, hind: 8,00 eurot
Indrek Hirv; järelsõna: Rebekka Lotman, Ülalt valla,
Maarjamaa, 2009, hind: 19,00 eurot
Andres Ehin, Alateadvus on alatasa purjus. Koondkogu,
Varrak, 2000, hind: 45,00 eurot
Nikolai Baturin, Lüürakala,
Eesti Raamat, 1978, hind: 3,00 eurot
Pablo Neruda, Armastusluuletused,
Kaksikhammas, 2019, hind: 15,00 eurot
Luule all on 3603 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!