Teema: Maailma ajalugu
Pealkiri:
Viiskümmend toitu, mis muutsid ajaluguAutor(id): Bill Price
Kujundaja: Lauri Haljamaa
Kirjastus: Koolibri
Linn: Tallinn
Aasta: 2015
Originaalkeel: inglise keel
ISBN: 9789985035993
Lehekülgi: 224
Sari: .. muutsid ajalugu
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 230x170
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
„Viiskümmend toitu, mis muutsid ajalugu“ on reisijuht nende toitude maailma, mis on tugevasti mõjutanud kogu tsivilisatsiooni arengut. Viiskümmend lühikest ja haaravat peatükki jutustavad iga toidu ja joogi loo ning selgitavad, kuidas näiteks soolaheeringas, kartul või tee on mõjutanud ajalugu kultuuriliselt, ühiskondlikult, äriliselt, poliitiliselt või sõjaliselt. Lood algavad meie küttidest ja korilastest eellaste juures, käivad ära Atlandi ookeani orjalaevadel, käsitlevad eri säilitusviiside leiutamist, Ameerika Ühendriikide keeluseadust ja maffia esilekerkimist. Saame muu hulgas teada, millist rolli mängis kaeraküpsis esimeses maailmasõjas ning kuidas lihtsast supipurgist sai kuulus kunstiteos.
Originaali pealkiri Fifty foods that changed the course of history. Eesti keeles
Märksõnad:
Koolibri
.. muutsid ajalugu
toidud
toiduained
toitumine
toitumistavad
sotsiaalajalugu
ajalugu
Lauri Haljamaa
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Viiskümmend toitu, mis muutsid ajalugu, Bill Price, Koolibri 2015Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Maailma ajalugu alla viimati lisatud:
Ivan Tšistjakov, Siberi pärapõrgus. Gulagi vangivalvuri päevik,
Argo kirjastus, 2018, hind: 20,00 eurot
Oleg Šiškin, Punane Frankenstein. Kremli salaeksperimendid,
Olion, 2005, hind: 11,00 eurot
Paul H. Jeffers, Vabamüürlased. Ülevaade maailma vanimast salaühingust,
Tänapäev, 2007, hind: 25,00 eurot
Juri Felštinski, NSV Liit - Saksamaa 1939-1941,
Tammerraamat, 2017, hind: 17,00 eurot
Leili Pukk, Kaugete aegade lood. Ajalooõpik VII klassile,
Innove, 2016, hind: 12,00 eurot
Madis Somelar; toimetanud Ursula Vent, Uusaeg. Töövihik 8. klassile. I osa. Uus õppekava,
Avita, 2014, hind: 8,00 eurot
Milvi Martina Piir; toimetanud Ursula Vent, Inimesed ajas. Ajalooõpik 5. klassile. II,
Avita, 2009, hind: 10,00 eurot
Laurence Gardner, Graali kuningate sünd. Vapustav lugu geneetilisest kloonimisest ja Jeesuse iidsest sugupuust,
Olion, 2005, hind: 16,00 eurot
Franjo Terhart, Templirüütlite aare. Varjatud rikkuste jälil,
Olion, 2004, hind: 7,00 eurot
Juhan Lindström, Tšehhi põrgus. Mälestusi sõjateelt ja vangipõlvest,
Faatum, 1997, hind: 13,00 eurot
Maailma ajalugu all on 1913 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!