Teema: Kultuur
Pealkiri:
Ma armastasin eestlastAutor(id): Cornelius Hasselblatt
Kujundaja: Enaber Surdna
Kirjastus: Tuum
Linn:
Aasta: 2016
Originaalkeel:
Tõlkija: Katrin Kaugver
ISBN: 9789949979400
Lehekülgi: 423
Seisukord: pisut kulunud nurgad, sisu olemas ja korras
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
«Ma armastasin eestlast» on tuntud estofiili, eesti kirjanduse tõlkija ja fennougristi Cornelius Hasselblatti mälestusteraamat, mis kirjeldab tema suhteid Eestiga ja eesti kultuuriga aastatel 1971 kuni 2006, mil ta lõpetas «Eesti kirjanduse ajaloo» kirjutamise. Raamatus on kirjas üks oluline osa eesti aja- ja kultuuriloost, Hasselblatti tihedast sidemest eesti kultuurieluga, kontaktidest kirjanikega, eesti kirjanduse omaks võtmisest, nii et see on muutunud oluliseks osaks autori elust. Nii on «Ma armastasin eestlast» ennekõike kultuurilooline teos, kirjutatud terase pilgu ja tundliku käega, kuid samas siiski distantsilt. Sellest raamatust saab teada, mida tähendab eesti kultuur inimesele, kes on pärit mujalt, ent sellesse kultuuri armunud.
Märksõnad:
Eesti eile ja täna
maailm
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Ma armastasin eestlast, Cornelius Hasselblatt, Tuum 2016Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kultuur alla viimati lisatud:
Friedebert Tuglas, Eesti Kirjameeste Selts,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1958, hind: 5,00 eurot
Friedrich Reinhold Kreutzwald (koguja ja ümber töötaja), Kalevipoeg,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1951, hind: 17,00 eurot
Matti Masing, Eesti asi,
Avatud Maailm, 2017, hind: 8,00 eurot
Eduard Petiška, Vanakreeka muistendid ja pärimused,
Eesti Raamat, 1983, hind: 14,00 eurot
Naveed Jamali, Ellis Henican, Kuidas tabada Vene spiooni,
Ersen, 2015, hind: 12,00 eurot
Anne Hussar, Arvo Krikmann ja Ingrid Sarv, Vanasõnaraamat,
Eesti Raamat, 1984, hind: 8,00 eurot
Kalev Kesküla, Külma kodumaa. 40 esseed vabariigi ihust ja hingest,
Eesti Ekspressi Kirjastus, 2002, hind: 10,00 eurot
Andreas Haunmann, Ahto Raudoja, Raivo Rüütli, Ana Sirge, Ingmar Tuuga, Enn Soom, Lembitu Tarang, Erki Uustalu, Väino Suigusaar, Bruno Sepp, Teele Tulev, Andre Purret, Rauno Schults, Merilin Miljan, Peeter Kiuru, Nääli Rebane, Tartumaa pärandkultuurist,
Eesti Loodusfoto, 2011, hind: 11,00 eurot
Andres Jaaksoo (koostaja), Kus sa käisid, sokukene?,
Steamark, 1999, hind: 11,00 eurot
Clarissa Pinkola Estés. Toimetanud Doris Kareva ja Kai Nurmik, Naised, kes jooksevad huntidega. Müüte ja pajatusi ürgnaise arheotüübist,
Varrak, 2011, hind: 26,00 eurot
Kultuur all on 4793 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!