Teema: Esseistika, dokumentalistika
Pealkiri:
Ringkäigud Oscariga. Tavalise kassi ebatavaline võimeAutor(id): David Dosa
Kujundaja: Tiina Sildre
Kirjastus: Olion
Linn: Tallinn
Aasta: 2010
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Siiri Sau
ISBN: 9789985666609
Lehekülgi: 263
Seisukord: kaaned pisut kulunud, sisu korras
Mõõdud: 141 × 211 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
#T157#
Lugu kassist, kes elas hooldus- ja taastusravikeskuses. Tundus, et sellel tavalisel kassil on ebatavaline võime: ta teab vaistlikult, kui elu lõpp on lähedal.
Kass viibis patsientide juures pikemalt alles siis, kui nende viimased tunnid olid käes. Tema kohalolek andis hooldajatele ning lähedastele teada, et on aeg hüvasti jätta. Autor on geriaater ja Browni Ülikooli Warren Alperti Meditsiinikooli abiprofessor.
Originaali pealkiri Making rounds with Oscar : the extraordinary gift of an ordinary cat. Eesti keeles
Märksõnad:
ameerika
hooldushaiglad
eakad
dementsus
Alzheimeri tõbi
kass
loomateraapia
Rhode Island (osariik)
Ameerika Ühendriigid
mälestused
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Ringkäigud Oscariga. Tavalise kassi ebatavaline võime, David Dosa, Olion 2010Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kultuur alla viimati lisatud:
Marju Kõivupuu, Eestlase eluring,
Varrak, 2015, hind: 18,00 eurot
Oskar Luts; eessõna: Juhan Peegel; Eesti Kirjandusmuuseum, Litteraria 9. Oskar Luts. Viimane päevik 1944-1952. Eesti kirjandusloo allikmaterjale,
Virgela, 1996, hind: 4,00 eurot
Oskar Luts; koostanud ja kommenteerinud Meelik Kahu; Eesti Kirjandusmuuseum, Oskar Lutsu päevikud aastaist 1915-1916 (I) ja 1917-1919 (II). Litteraria 7,
Vanemuise Selts, 1996, hind: 4,00 eurot
Raivo Seppo, Eesti nimeraamat,
Olion, 1994, hind: 15,00 eurot
Homeros, Ilias,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1960, hind: 12,00 eurot
Koostanud: Anne Hussar, Arvo Krikmann, E. Normann, V. Pino, Ingrid Sarv, R. Saukas, Eesti vanasõnad I-IV,
Eesti Raamat, hind: 45,00 eurot
Toimetanud Eduard Laugaste, Vana kannel VI:2. Haljala regilaulud II,
Eesti Raamat, 1989, hind: 13,00 eurot
Ruum, kotus ja kotussõnimeq,
Võro Instituut, 2011, hind: 7,00 eurot
Väikuq keeleq mitmõkeelitsen ütiskunnan,
Võro Instituut, 2010, hind: 7,00 eurot
Reiner Brockmann. Koostanud ja toimetanud Endel Priidel, Reiner Brockmanni teosed / Peinepoy Bpokmannoy пoihmata / Reineri Brockmanni opera / Reiner Brockmanns Werke,
Ilmamaa, 2000, hind: 25,00 eurot
Kultuur all on 4746 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!