Teema: Elulood, memuaarid
Pealkiri:
Sõjakeerises ja vangilaagrisAutor(id): Eldor Traks
Kujundaja: Agnes Kruusmägi
Kirjastus: Olion
Linn: Tallinn
Aasta: 1992
Originaalkeel:
ISBN: 5460000416
Lehekülgi: 158
Seisukord: kohati kulunud kaaned, raamatukogust kustutatud eksemplar, sisu normaalses korras
Mõõdud: 144 × 214 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Mälestusteraamatu peategelane Elmar Vanakaevu mobiliseeritakse 1944. aasta juulis Saksa sõjaväkke, teenib lennuväljadel Eestis, Saksamaal ja Taanis, on õhutõrjekahuri sihtur ning 20. Eesti SS-diviisi tagavarapataljonis miinipildur.
Järgnevad vangilangemine Tšehhoslovakkias ja laagriaastad Nõukogude Liidus. Elmar Vanakaevu on raamatu autori prototüüp.
Märksõnad:
Traks, Eldor, 1927-
Teine maailmasõda, 1939-1945
sõjategevus
Eesti
vangilaagrid
eestlased
1940-ndad
mälestused
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Sõjakeerises ja vangilaagris, Eldor Traks, Olion 1992Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Elulood, memuaarid alla viimati lisatud:
Yuriko Onodera; toimetaja Tiit Noorkõiv; eessõna eestikeelsele väljaandele: Eero Medijainen, Kindral, kes ei soovinud sõda. Makoto Onodera – Jaapani sõjaväeatašee Riias, Tallinnas ja Stockholmis,
Eesti Entsüklopeediakirjastus, 2007, hind: 9,00 eurot
Maire Aunaste, Maire Aunaste: viis aastat peidus,
Ajakirjade Kirjastus, 2008, hind: 5,00 eurot
Gabriele Praschl-Bichler, Elisabeth (1837-1898). Austria keisrinna. Müüdid ja tõde,
Kunst, 2002, hind: 25,00 eurot
Jaan Tammsalu, Margit Arndt-Kalju, Jaan Tammsalu,
Gallus, 2020, hind: 15,00 eurot
Marie-Louise Rodén, Kuninganna Kristiina. Biograafia,
Argo kirjastus, 2019, hind: 16,00 eurot
Indrek Koff, Argipäeva imed. Piiskop Philippe Jourdani lugu,
Gallus, 2020, hind: 18,00 eurot
Albrecht Wacker, Snaiper idarindel. Wehrmachti snaipri, rüütliristi kavaleri Josef Allerbergeri mälestused,
Ersen, 2012, hind: 25,00 eurot
koostanud ja toimetanud Peet-Henn Kingisepp, Elise Käer-Kingisepp 100. 03.10.1901 - 10.02.1989 [farmakoloog ja füsioloog],
Atlex, 2001, hind: 6,00 eurot
Lembit Andresen, Jan Amos Komenský (tšehhi pedagoogikateadlane),
Tallinna Pedagoogikaülikooli Kirjastus, 1998, hind: 3,00 eurot
Koostanud Theodor Saar, Veretöö Läänemerel. Theodor Saare uurimus Mark Soosaare eessõna ja Jüri Arraku piltidega Kihnu meremehe Jaan Umbi meeleheitlikust vastuhakust purjelaeva Johannes pardal,
Kihnu Kultuuri Instituut, 2006, hind: 4,00 eurot
Elulood, memuaarid all on 4465 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!