Teema: Keel ja kirjandus
Pealkiri:
Loe ja mõista. Tekstist arusaamist arendavad ülesanded esimeses kooliastmes. Töö teabetekstidegaAutor(id): Ene Riis, Raina Rääp, Raina Tiidovee
Kujundaja: Endla Toots
Kirjastus: Koolibri
Linn: Tallinn
Aasta: 2022
Originaalkeel:
ISBN: 4741230009437
Lehekülgi: 64
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 200x250
Suurus:
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Tänapäeva lapsed elavad väga mitmekesises tekstimaailmas ja üha olulisem on osata õigesti ja sihipäraselt lugeda. Töövihikus on hulganisti erisuguse ülesehituse ja eesmärgiga teabetekste. Lisaks riiklikus õppekavas nimetatud liikidele on kogumikku valitud muidki igapäevaelus päris tavalisi tekste, näiteks kassatšekk ja reisipakkumine, võistlusprotokoll ning kaubakataloog, samuti paar eakohast ajakirjandusteksti. Teemad on järjestatud raskusastme järgi, alustades lühematest tekstidest ja lihtsamatest ülesannetest. Arvestatud on võimalusega tööd diferentseerida: õpetaja saab alati valida klassile sobiva teema ja ülesande.
Märksõnad:
Koolibri
eesti keel
lugemine
teksti mõistmine
funktsionaalne lugemisoskus
algklassid
esimene kooliaste
töövihikud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Loe ja mõista. Tekstist arusaamist arendavad ülesanded esimeses kooliastmes. Töö teabetekstidega, Ene Riis, Raina Rääp, Raina Tiidovee, Koolibri 2022Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kultuur alla viimati lisatud:
Platon, Pidusöök. Sokratese apoloogia. Klassikalised lood,
Eesti Raamat, 1985, hind: 8,00 eurot
Akadeemia 2018/1,
Kultuurileht, 2018, hind: 2,00 eurot
Vikerkaar 2019/4-5. Eesti Kirjanike Liidu ajakiri,
Kultuurileht, 2019, hind: 2,00 eurot
Friedebert Tuglas, Eesti Kirjameeste Selts,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1958, hind: 5,00 eurot
Friedrich Reinhold Kreutzwald (koguja ja ümber töötaja), Kalevipoeg,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1951, hind: 17,00 eurot
Matti Masing, Eesti asi,
Avatud Maailm, 2017, hind: 8,00 eurot
Eduard Petiška, Vanakreeka muistendid ja pärimused,
Eesti Raamat, 1983, hind: 14,00 eurot
Naveed Jamali, Ellis Henican, Kuidas tabada Vene spiooni,
Ersen, 2015, hind: 12,00 eurot
Anne Hussar, Arvo Krikmann ja Ingrid Sarv, Vanasõnaraamat,
Eesti Raamat, 1984, hind: 8,00 eurot
Kalev Kesküla, Külma kodumaa. 40 esseed vabariigi ihust ja hingest,
Eesti Ekspressi Kirjastus, 2002, hind: 10,00 eurot
Kultuur all on 4793 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!