Teema: Maailma ajalugu
Pealkiri:
Reis kurjuse maaleAutor(id): Evald Leppmets
Kirjastus: Tartu Ülikooli Kirjastus
Linn: Tartu
Aasta: 2001
Originaalkeel:
ISBN: 9985780612
Lehekülgi: 216
Seisukord: veidi kulunud kaaned, sisu olemas ja korras
Suurus: tavaformaadis pehme kaanega
Sisu:
Käesolevas raamatus on autor Eesti ajaloo traagiliste sündmuste taustal käsitlenud oma elukäiku Venemaa orjalaagris. Traagika, mis tabas tervet Eesti rahvast Nõukogude okupatsiooniga, viis kümneid tuhandeid inimesi orjalaagritesse ja surma.
Põgusate meenutustega koledast Lenini-Stalini valitsemisajast püüab autor selles väikeses piltidega ajalooraamatus jäädvustada inimeste mälestust, kes kaotasid oma elu maailma ajaloo kõige viljakamate mõrtsukate, nõukogude kommunistide käe läbi.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Reis kurjuse maale, Evald Leppmets, Tartu Ülikooli Kirjastus 2001Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ajalugu, militaar ja punanurk alla viimati lisatud:
Edgar V. Saks. Toimetanud: Lauri Suurmaa, Õigusenõudjad,
Grenader, 2013, hind: 3,00 eurot
Hillar Palamets, Eesti Vabadussõja lugu +CD,
Elmatar, 2010, hind: 18,00 eurot
Amar Annus, Kaspar Kolk, Jaan Puhvel, Janika Päll, Muinasaja seadusekogumike antoloogia,
Varrak, 2001, hind: 30,00 eurot
Mati Raal, Mõisate kadunud hiilgus,
2016, hind: 29,00 eurot
Jaak Juske, Tallinna märtsipommitamine,
Pegasus, 2014, hind: 14,00 eurot
Lembit Juksaar, Lugu Talleksist ja Talleksi erastamisest 1. osa,
2012, hind: 49,00 eurot
Mart Mõniste (koostaja), Militaarne Hiiumaa,
Hiiumaa Militaarajalooselts, 2019, hind: 6,00 eurot
Arturs Silgailis, Läti leegion,
Grenader, 2009, hind: 16,00 eurot
David Owen, Spionaaž. Köitvad lood spioonidest ja luurest,
Koolibri, 2009, hind: 9,00 eurot
Koostanud: Alo Arap, Kaido Peetsalu, Toivo Suuroja, Püstolid ja revolvrid. Raamat relvahuvilistele,
ARBALETT, 1995, hind: 10,00 eurot
Ajalugu, militaar ja punanurk all on 6180 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!