Teema: Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus
Pealkiri:
Parv 2Autor(id): Frank Schätzing
Kujundaja: Toomas Niklus
Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2010
Originaalkeel: saksa keel
Tõlkija: Merle Engelkes
ISBN: 9789985317105
Lehekülgi: 616
Seisukord: pisut kulunud kaaned, kaaned üle kiletatud, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras
Mõõdud: 145x210 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Ökopõneviku teises osas muutuvad maailmamere rünnakud üha jõulisemaks, randadele roomavad mürgised merivähid, Golfi hoovust ähvardab seiskumine ning teadlaste rühm jõuab järeldusele, et tegu pole juhuslike kokkusattumustega. Kõik märgid viitavad sellele, et rünnaku taga on teadvus, mis seda suunab.
Näib, et meri ei talu enam seda, mida inimesed oma planeediga on teinud ja jätkuvalt teha kavatsevad, ning on nüüd otsustanud nad hävitada, nagu hävitatakse kahjureid. USA sõjaväelise juhtimise all olev uurimiskeskus on aga teinud kõigest toimuvad oma järeldused ja kavandanud lahenduse, mis teadlaste seisukohtadega kokku ei lange. Nii tekibki raamatu lõpuosas terav konflikt mitte ainult inimtsivilisatsiooni ja maailmamere, vaid ka eri suhtumisega inimgruppide vahel. Põnevust jätkub viimaste lehekülgedeni ja kaalul on kogu planeedi saatus.
Originaali pealkiri Der Schwarm. Eesti keeles
Märksõnad
saksa
ilukirjandus
põnevusromaanid
ulmeromaanid
Hind:
11,00 EURTeema
Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus alla viimati lisatud:
Joseph Payne Brennan, William Hope Hodgson, Barry Pain, R. H. Benson, Edith Wharton, E. G. Swain, Arthut T. Quiller-Couch, Artur Gray, Krahv Stanislaus Eric Stenbock, A. C- Benson, H. B. Marriot Watson, Sir Hugh Charles Clifford, John Buchan, Rudyard Kipl, Hirmu ja õuduse jutud 2,
Fantaasia, 2019, hind: 15,00 eurot
Hanns Heinz Ewers, Alraune,
Kuldsulg, 1994, hind: 3,00 eurot
Terry Pratchett, Võluv võrdsus,
Varrak, 1999, hind: 25,00 eurot
Clifford D. Simak, Nagu õieke väljal,
Brigitta, 1994, hind: 3,00 eurot
Põgenemiskatse. Teaduslik-fantastilisi jutustusi,
Eesti Raamat, 1965, hind: 6,00 eurot
Põgenemiskatse. Teaduslik-fantastilisi jutustusi,
Eesti Raamat, 1965, hind: 4,00 eurot
Doris Lessing, Shikasta,
Varrak, 2010, hind: 9,00 eurot
Aldous Huxley, Hea uus ilm,
Eesti Raamat, 1989, hind: 14,00 eurot
Terry Pratchett, Õed nõiduses,
Varrak, 2001, hind: 51,00 eurot
Terry Pratchett, Mort,
Varrak, 2001, hind: 41,00 eurot
Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus all on 1823 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!