Teema: Mõtle, värvi, meisterda
Pealkiri:
Korrutustabelimängud nutikatele lastele. Enam kui 100 mõistatust sinu aju arendamiseksAutor(id): Gareth Moore
Kirjastus: Pegasus
Linn: Tallinn
Aasta: 2022
Originaalkeel:
Tõlkija: Karel Allikas
ISBN: 9789916162545
Lehekülgi: 192
Sari: Nutikatele lastele
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 298x129
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
See enam 100 korrutustabelimõistatust sisaldav raamat korraldab sinu peastarvutamislihastele korraliku trenni. Siin on lahendamiseks kõikvõimalikke korrutamisülesandeid: punktide ühendamist, labürinte, arvupüramiide, sudokuid, piltmõistatusi ja tekstülesandeid. Pane oma aju võimsus proovile! Gareth Moore on mõistatuste lahendamise äss ning paljude mõistatus- ja ajutreeninguraamatute autor. Ta on loonud ajutreeningute internetilehekülje BrainedUp.com ning toimetab mõistatusi pakkuvat veebisaiti PuzzleMix.com. Garethil on doktorikraad Cambridge’i ülikoolist, kus ta õpetas masinaid suulisest inglise keelest aru saama.
Märksõnad:
Pegasus
Chris Dickason
Nutikatele lastele
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Korrutustabelimängud nutikatele lastele. Enam kui 100 mõistatust sinu aju arendamiseks, Gareth Moore, Pegasus 2022Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Mõtle, värvi, meisterda alla viimati lisatud:
Cecile Jugla, Harinck Lyse ja Sophie de Mullenheim, Suur viktoriiniraamat,
Varrak, 2011, hind: 15,00 eurot
Heljo Mänd, Mõmmi lugemik,
TEA Kirjastus, 2003, hind: 14,00 eurot
Ene Lind, Endel Rihvk, Tööõpetus 1.-4. klassile. Meisterdamine,
Koolibri, 1996, hind: 7,00 eurot
Jürg Obrist, Selge see! Kas tõesti? 40 väikest kriminaallugu kaasalahendamiseks,
Olion, 2005, hind: 3,50 eurot
Ada M. Soo, Tõruke ehk Heade mõtete maailm,
Ilo, 2000, hind: 4,00 eurot
Mario Denti, Keisririigiaegne Rooma,
Eesti Entsüklopeediakirjastus, 1999, hind: 7,00 eurot
Werner Schultze, Carola Sturm, Pildid klaasil. Kaunistused kööki ja vannituppa,
Tormikiri, 2007, hind: 4,00 eurot
Evi Mitt, Nuputa 1,
Koolibri, 1997, hind: 5,00 eurot
Moira Butterfield, Anita Ganeri, Kuidas joonistada masinaid,
Odamees, 2001, hind: 4,50 eurot
Leelo Tungal, Ene Hiiepuu, Edgar Valter, Aabits,
Avita, 2011, hind: 11,00 eurot
Mõtle, värvi, meisterda all on 2263 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!