Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Kummardus KataloonialeAutor(id): George Orwell
Kujundaja: Tarmo Puudist
Kirjastus: Kupar
Linn:
Aasta: 2000
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Rein Saluri
ISBN: 9985612353
Lehekülgi: 296
Seisukord: normaalses seisukorras raamat
Mõõdud: 147 × 210 mm
Suurus: tavaformaadis ja kõvas köites raamat
Sisu:
George Orwell (Eric Arthur Blair, 1903--1950) on tuntud eelkõige kui «Loomade farmi» ja «1984» autor. Ta võttis osa Hispaania kodusõjast vabariiklaste poolel. «Kummardus Katalooniale» (1938) on sõjakogemustele tuginedes kirjutatud detailiderohke ja tolleaegset poliitilist õhkkonda põhjalikult analüüsiv dokumentaaljutustus.George Orwell on kirjutanud oma raamatu kohta: «Viimase kümne aasta jooksul olen kõige rohkem tahtnud muuta poliitilisi kirjutisi kunstiks. Kui hakkan raamatut kirjutama, ei ütle ma endale: «Nüüd teen ühe kunstiteose valmis.» Kirjutan seepärast, et tahan paljastada mingit valet, tahan juhtida mingile tõsiasjale tähelepanu, ja mu esialgne mure on, et mind kuulda võetaks. Muidugi on minu raamat Hispaania kodusõjast «Kummardus Katalooniale» avameelselt poliitiline, aga suures osas on see kirjutatud omamoodi objektiivse vormitaotlusega. Püüdsin väga, et selles raamatus oleks kirjas kogu tõde, ilma et mu kirjanduslikud vaistud viga saaksid.»
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kummardus Katalooniale, George Orwell, Kupar 2000Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:
Jessica Brody, 52 põhjust vihata minu isa,
Sinisukk, 2012, hind: 6,00 eurot
Ángeles Mastretta, Armuvalu,
Toledo kirjastus, 2018, hind: 7,00 eurot
Erich Maria Remarque, Armasta oma ligimest,
Eesti Raamat, 1994, hind: 5,00 eurot
Vilhelm Moberg, Sulle antud elupäevad,
Eesti Raamat, 1987, hind: 4,00 eurot
John Updike, Jookse, jänku,
Varrak, 2009, hind: 14,00 eurot
Ann Patchett, Bel Canto. Pantvangidraamat saatkonnas,
Tänapäev, 2007, hind: 5,00 eurot
Melvin Burgess, Billy Elliot,
Tänapäev, 2015, hind: 5,00 eurot
Meritta Koivisto, Londoni armuke,
Varrak, 2007, hind: 4,00 eurot
Rosamunde Pilcher, Magav tiiger,
Eesti Raamat, 2003, hind: 5,00 eurot
Pjotr Aleškovski, Kala. Ühe rände lugu,
Varrak, 2017, hind: 4,00 eurot
Ilukirjandus: väliskirjandus all on 7253 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!