Teema: Keeleõpikud
Pealkiri:
Soome keel. Õpik keskkoolileAutor(id): Ilmar Tomusk
Kujundaja: Vaike Pääsuke
Kirjastus: Koolibri
Linn: Tallinn
Aasta: 1994
Originaalkeel:
ISBN: 9985001729
Lehekülgi: 288
Seisukord: pisut kulunud kaaned, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras
Mõõdud: 145 × 205 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
#T078#
Õpik on kokku pandud keskkooli lõpuklasside õpilastele soome keele tunde ette valmistades.
Raamat koosneb kahest osast – grammatikast ja lugemistekstidest. Grammatikale järgnev sõnastik sisaldab umbes 1600 sõna, mis on välja valitud soome keele sagedussõnaraamatu põhjal.
Märksõnad
soome keel
kooliõpikud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Soome keel. Õpik keskkoolile, Ilmar Tomusk, Koolibri 1994Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Käsiraamatud, ning teatmikud ja õppematerjalid alla viimati lisatud:
Mati Hint, Eesti keele õpik. IX klassile,
Valgus, 1987, hind: 6,00 eurot
Chris Oxlade, John Waterhouse, Jane Wertheim; toimetanud: Tony Potter, Corinne Stockley, Keemialeksikon. Faktid ainsa pilguga,
Koolibri, 1996, hind: 7,00 eurot
Indrek Peil, Kalev Tarkpea. Toimetajad: Kaido Reivelt, Uku Püttsepp, Füüsikalise looduskäsitluse alused. Füüsika õpik gümnaasiumile,
Maurus, 2014, hind: 15,00 eurot
Lalla Gross, Richard Kleis, Ülo Torpats, Lingua latina in medicina. Ladina keele õpik arstiteaduskonna üliõpilastele,
Valgus, 1975, hind: 9,00 eurot
toimetaja Marvi Järve, TEA taskusõnastik. Prantsuse-eesti/eesti-prantsuse. Dictionnaire de poche. Français-estonien/estonien-français,
TEA Kirjastus, 2008, hind: 12,00 eurot
Jaak Saukas, Füüsika kontrolltööd põhikoolile,
Avita, 2001, hind: 5,50 eurot
Helgi Andresson, Milvi Paivel, Saksa keele õpik algajaile,
Valgus, 1990, hind: 7,00 eurot
Mati Martin, Maie Toom, Urmas Kokassaar, Bioloogia põhikoolile I,
Avita, 2001, hind: 10,00 eurot
Ants Tuulmets, Orgaaniline keemia XI klassile,
Koolibri, 1998, hind: 12,00 eurot
Mare Kitsnik; toimetajad Olavi Ennu, Mare Nurmoja, Müüja erialane eesti keel. Õppematerjal,
Integratsiooni ja Migratsiooni Sihtasutus Meie Inimesed, 2010, hind: 18,00 eurot
Käsiraamatud, ning teatmikud ja õppematerjalid all on 4987 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!